Anasayfa / Sağlıklı Yaşam / Diyet / Göbek Yağlarını Eriten Kür

Göbek Yağlarını Eriten Kür

Kadın erkek fark etmeden, herkesin sağlık problemlerinin oluşmasındaki temel problemlerden biri de kilolarıdır. Vücuttaki aşırı yağlanma sonrasında bir çok organ bu yağlanmadan etkilenmekte ve fiziksel olarak da göbek bölgesinde fazlaca yağlanma meydana gelerek rahatsız edici bir görüntü oluşturmaktadır.

yoğurt limon ve pul biberi

Fiziksel aktiviteler ve bünyeye uygun bir beslenme programına uyularak da verilebilecek bu kilolar, aynı şekilde bu yöntemlerle eş zamanlı olarak uygulanabilecek doğal yöntemlerle de yok edilebilir. Doğal bir kür olan ve göbek eriten limon yoğurt kürü, kilo vermek adına kullanılabilecek en basit yöntemlerden biri.İbrahim Saraçoğlu‘nun geliştirdiği ve kilo problemi yaşayan her bireye önerdiği bu yöntem, doğal yağ yakımı için birebir bir içerik.

göbek yağlarını yakan kür

Limon yoğurt kürünü düzenli olarak 2 haftalık bir süreçte bulunan bireylerin, kürü kullanmaya devam ettiği ikinci haftadan itibaren gözle görülür bir kilo kaybı yaşadığı gözlemleniyor. Yani bu noktada önemli olan kürü 4-5 günlük bir süreçte kullanıp kilo kaybı olmadığı düşüncesiyle kürün kullanımının yarıda kesilmemesi gerekliliği. Evinizdeki malzemelerle çok rahat bir biçimde hazırlayabileceğiniz bu kürün içeriği ise şöyle;

Kür Yapımı :

3 yemek kaşığı oranında az yağlı yoğurt.

Yarım adet limonun suyu.

Tercihe göre 1 çay kaşığı pul biber ya da 1 çay kaşığı zerdeçal.

Bu karışımda ek malzeme olarak kullanılabilecek ürünler olan pul biber ve zerdeçalın tercih edilme sebepleri; hepsinin iyi birer yağ yakıcı olmasından kaynaklanır. Özellikle zerdeçal baharatı karaciğerin günlük fonksiyonlarını gerçekleştirmesine yardımcı olur ve karaciğerdeki yağlanmanın yok edilmesinde son derece etkilidir. Bu yüzden limon ve yoğurdun birleşiminde ek malzeme olarak kullanılması avantaj sağlayacaktır. Aynı koşullar pul biber için de geçerlidir.

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Tahsilliler daha az kilo Alıyor

Yüksek eğitimli insanların daha az kilo aldığı ispatlandı. Hollanda’da yapılan bir araştırmaya göre, obezite sorunu düşük eğitimlilerde …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir