Anasayfa / Moda / Aksesuar / Chanel Tasarım Kol Çantaları

Chanel Tasarım Kol Çantaları

Moda devi olan Chanelin bir klasik haline gelmiş kol çantalarından bahsetmek istiyorum, yıllar yılı aynı çantanın farklı renkleri ve ufak tefek farklı dokunuşlarıyla piyasaya sürülmesine rağmen, hala ilk günkü gibi talep görmesi moda da dünya klasikleri ve eskimeyenler arasına girdiğinin en büyük işaretidir sanırım.

Şu anki tasarımcısı Karl Legerfeld’in kaleminden çıkan bu müthiş tasarımı daha uzun yıllar göreceğiz gibime geliyor. Çıkartılabilir zincirli kemeri ile tam bir fenomen olan çantanın farklı renk ve desenlerini göreceğiz. Biz anlatmak ve tanıtmak için sabırsızlanıyoruz, gelin mini galerideki ürünleri hızlıca yorumlayalım.

Tam bir bayan rengi şeker pembesi ve fuşya renklerindeki radikal modeller spor bir stile tam anlamı ile uyum sağlayacaktır. Rugan deriden dizayn edilen kapitone dikişli modelin çapraz kemerinde zincir detayı göze çarpıyor, Üzerinde ise marka logosu bulunan model koleksiyonerlerde mutlaka bulunması gereken türden.

chanel pembe çanta modelleri

Klasik kol çantasının farklı formlarıyla devam edelim, fotoğrafta da görüldüğü üzere modelin deri, rugan halinden sonra bir de makremeden yapılmış hali de piyasaya sürülmüş. Bence tek renk olması sadelik açısından önem taşırken, mavi ve beyaz ile biraz göz yorucu olmuş. Ancak o bir fenomen dolayısı ile takipçileri eminim ki her halini sevip benimsemişlerdir. Böyle bir modele veya markaya sahip olmak için maalesef ki birkaç bin doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

chanel renkli çanta modelleri

Muazzam kusursuz bir gece çantası ile kapanışı yapıyoruz. Siyah mat deriden dizayn edilen modelin üzerinde hasır örgüler bulunuyor, tamamıyla el işçiliği ile yapılan özel seri ürününün zinciri de diğerlerine oranla çok daha kalın ve parlak dore metalden dizayn edilmiş. Gece çantası olarak kullanılan model ile tüm gözler üzerinize çevrilecek, muazzam güzel harika bir model.

chanel siyah çanta modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

2020 ‘de Hangi Yatak Örtüleri Moda?

 Bu haberimiz ev hanımlarının bu yılın en moda  yatak örtülerini içeriyor. Yeni yatak örtüsü modelleri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir