Anasayfa / Dekorasyon / Tarz Sahibi Dekoratif Kitaplıklar

Tarz Sahibi Dekoratif Kitaplıklar

Kitap severleri yakından ilgilendirecek eğlenceli bir sayfa ile sizleri tanıştırmak istiyorum, birbirinden eğlenceli ve orijinal tasarım kitaplıklar ile evlerinizi ve odalarınızı renklendirin. Çizgi film karakterli ve asimetrik modeller sizi çok şaşırtacağı gibi yüzünüzü de güldürecek.

Çocuk ruhlu veya yaratıcı bir kişiliğe sahipseniz modelleri beğeneceğinizden şüphem yok. İlginç tasarımları sizlere ilham verecek düzeyde olan kitaplıklar yeni bir tarz arayanlar için ideal. Yalnızca kitaplık değil dekorasyon amaçlı dahi kullanabileceğiniz modelleri gelin yakından inceleyelim ve piyasanın nabzını tutmaya devam edelim.

İstinasız evinizin her alanında kullanacağınız dört raflı kitaplık modeli, kahve ile kitabın dostluğuna ithafen tasarlanmış. İç kısımları canlı renklerle boyanmış, dış kısmı ise sade beyaz olan mobilyanın asimetrik rafları son derece eğlenceli ve mizah yönünün ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Yıkanıp ters bir şekilde üst üste konmuş kurumaya bırakılan fincanlardan esinlenip dizayn edilen model son derece eğlenceli.

fincan figürlü kitaplık modeli

Kullanılamayan ve görevini tamamlamış olan piyano’nun daha iyi geri dönüşümü yapılamazdı doğrusu, Duvarlarınızın boş olmasından yakınıyorsanız buyurun size görkemli ve sanatsal yönü yüksek bir kitaplık modeli. Piyanonun içine üçlü raf sistemi uygulanmış ve dilediğiniz gibi dekore etmek elinizde, sanata karşı merakınız varsa bu tarz bir kitaplık mutlaka yapmalı veya edinmelisiniz.

piyano gövdeli kitaplık modeli

Batman logolu mini kitaplık çizgi film tadında, eğlenceli ve mizah yönü yüksek olan model asimetrik bir far sistemine sahip. Çocuk odaları için de kullanılacak modeli özellikle erkek çocukları çok sevecek. Kitap okuma alışkanlığını tetikleyecek bu sevimli model ile evinizin havası değişecek. Sarı ve siyah renklerden oluşan model çok orijinal ve özel bir tasarım, görüşmek üzere hoşça kalın…

yarasa figürlü kitaplık modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

1 Yorum

  1. çok değişik raflardan edinmek isterim nerede bulabiliriz acaba??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir