Anasayfa / Dekorasyon / Özel Tasarım Lüks Mutfak Örnekleri

Özel Tasarım Lüks Mutfak Örnekleri

Bayanların ilgisini çekeceğini düşündüğüm özel tasarım mutfak modelleri ile başlamak istiyorum, tamamı lake olan mobilyaların en cezbeden tarafı ise yuvarlak çizgilere sahip olmaları. İlginç tasarımlarla mutfaklarınıza uygulayacağınız örnekler sıra dışı ve güzel.

Lakenin eşsiz ışıltısı ile havalı mutfaklara sahip olmak hiç de zor değil, daha ziyade geniş alanlar için yapılmış tasarımlar bir harika. Beyaz mobilyanın sıklıkla kullanıldığı fonksiyonel mutfaklarla severek vakit geçireceğiniz gibi, dert olmaktan da çıkacak. Mutfak işleri ile uğraşmayı sevmeyenler için harika tasarımlarla dolu sayfamız sizleri bekliyor.

Son derece kullanışlı olan mutfakta her bir santimetre kare ince bir fikir ile düşünülmüş ve değerlendirilmiş. Tamamı ile depolama alanına yönelik yapılmış mutfak modelinde ziyan olan tek bir nokta görmek mümkün değil. Yuvarlak tezgahı ile kullanım alanı arttırılan model beyaz lake mobilyadan dizayn edilmiş, farklı raf sistemi ile de istediğiniz gibi dekore edeceğiniz mutfak modeli parlak bir fikir gibi görünüyor.

beyaz yuvarlak mutfak modeli

Özgün bir mutfak örneği ile devam edelim, gömme dolaplı kahve rengi çizgili mutfak örneğinin tezgahı u şeklinde düşünülmüş. Yine kör noktası bulunmayan ve çok dolaplı modelin geniş ve geometrik tezgahında, yemek yapmak çok daha eğlenceli bir hal alacak. Ankastre’lerle tamamlanan model özel tasarım bir mutfak örneğidir, aklınızda bulunsun. Geniş mekana sahip olanlar için mükemmel bir model.

kahve beyaz yuvarlak mutfak modeli

Alev alev yanan kırmızı lake mobilyayı beyaz ile dengelemek çok akıllıca, yuvarlak bir tasarım olarak karşımıza çıkan mutfak modeli birinci sınıf malzemelerden dizayn edilmiş. Gömme davlumbazı ile alışılmışın dışında olan mutfak örneğinin orta masasını ister yemek alanı olarak, isterseniz de çalışma alanı olarak kullanmanız mümkün.

kırmızı yuvarlak mutfak modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

1 Yorum

  1. mutfaklar bir harika, akşam akşam moralim bozuldu 🙁 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir