Anasayfa / Moda / Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kısa bir boyunuz ve ince kemikli fiziğiniz varsa kıyafet seçiminde daha özenli davranmalısınız. Boyunuz 1,60 ve daha kısaysa abiye kıyafet seçiminde sizler de güzel konseptler yaratabilirsiniz. Abiye modellerde özellikle derin dekolteler, boyun kısmınızı daha uzun gösterir. Uzun saç yerine daha çok kısa saç modellerini tercih etmeniz sizi daha uzun gösterecek. Derin dekolteli kıyafetlerde en güzel örneği veren Kylie Minogue ve elbiseleri. Kylie Minogue , minyon tiplerin en güzel örneği olmasının yanı sıra muhteşem giyimiyle sizlere örnek olacak.

giyim önerileri

Eva Longoria ise inyon tipli ve her zaman şık giyinen bir kadın. Stiletto ve kısa şortlu takımlar her zaman ideal seçim. Minyon tipler kesinlikle bilekten bağlı ayakkabılar giymemeli. Bilekten bağlı modeller bacak boyunu daha kısa gösterir. Yüksek belli mini etek tercih edebileceğiniz gibi eteğinizi boyunu kısa tutmanız bacak yapınızı daha uzun gösterir.

Vücut hatlarınızı belli eden ve bedene oturan dar kıyafetler minyon tipler için ideal seçim. Bol kesimli ve uzun elbiselerden uzak durun. Bedeni saran kıyafetler her zaman minyon tipleri daha uzun gösterir. Her seçimde bedeninize oturan modellerden yana tercihinizi yapmalısınız. Minyon tipler özellikle kıyafetlerini daha dikkatli seçerlerse katiyen kısa oldukları anlaşılmaz. Bedeni ortaya çıkaran elbiseler her zaman doğru seçimdir.

minyon kadınlar nasıl giyinmeli?

Pantolon tercih edenler ise kapri tarzı ya da bilek üzerinde olanlardan kaçınmalı. Bileği hafif kapatan ve dar kesimliler tercih edilmeli. Yüksek bel seçimi ise hem etekte hem de pantolonda uygundur. Kısa paçalı pantolonlardan kıyafet tercihi yaparken uzak durun.

Yaz aylarında kıyafet seçimi yaparken straplez tarzı ve ince askılı elbiseler seçmelisiniz. Minyon tipli ve hafif kilolu bir yapınız varsa kabarık elbise ve etek modellerden kaçının.

topuklu ayakkabı kombinleri

Kilo problemi olan bölgenize uygun kıyafet seçmeniz gerekir. Göğüs bölgeniz toplu ise özellikle V yakalı bir elbise ile daha zarif görünürsünüz. Bacak boyunuz çok kısaysa seçtiğiniz kıyafetler ya mini olmalı ya da ayakkabı rengiyle uygun çorap renginde karar kılmalısınız. Ayrıntılar her zaman her boy tipini daha uzun gösterir.

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

2020 ‘de Hangi Yatak Örtüleri Moda?

 Bu haberimiz ev hanımlarının bu yılın en moda  yatak örtülerini içeriyor. Yeni yatak örtüsü modelleri …

1 Yorum

  1. Pınar Dinçkol

    Minyon mankenler arasında benim favorim Kylie Minogue, harika giyiniyor. Genelde ben de giyinirken onun neler yaptığına bakıyorum, hangi tür elbiseleri neler ile kombinlemiş; ordan aldığım fikirle kendi dolabımı inceleyip öyle giyiniyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir