Anasayfa / Dekorasyon / Farklı Modellerle Gizli Mobilya Kapılar

Farklı Modellerle Gizli Mobilya Kapılar

Hollywood filmlerinde görmeye alışık olduğumuz kapı modellerine göz atalım dedik, kitaplık görünümlü ve yeni bir odaya açılan gizli kapıların ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Tam film sahnelerini andıran modeller ile gizli bir çalışma odası vs. yapmanız mümkün.

Özellikle kafa dinleyeceğiniz, insanlardan uzak olmak isteyeceğiniz zamanlar için dizayn edilmiş bu akılcı kapılara hayran kalacaksınız. Siz söylemediğiniz sürece kimsenin fark etmeyeceği yaratıcı modeller evinde fazla odası olanlar için düşünülmesi gereken ürünler arasında.

Evinize ilk kez gelecek birinin anlamasının imkanı olmayan ve içeri doğru açılan kitaplık görünümlü gizli kapılar, Sherlock Holmez romanlarından fırlamış gibi. Ayrıca kitaplık olarak kullanacağınız gizemli model biraz ürkütücü olsa da, kesinlikle fark edilmeyecek kadar profesyonel ellerde hayat bulmuş yaratıcı bir kapı örneği.

mobilya kitaplık kapı modeli

İkili raf dolap görünümlü katlanır kapı modelinde de görüldüğü üzere siz söylemediğiniz sürece orada bir gizli oda olduğunu kimse anlamayacak. Gerilim filmlere taş çıkaracak kapı örneği ile ardiye gibi görülmesinden hoşlanmayacağınız alanları nazik bir şekilde gizlemiş olursunuz. Yada evinizin kapılarını bu tarzda espirili bir biçimde dekore ettirmeniz mümkün. Yani ille de gizli bir odaya gizeme gerek yok anlayacağınız.

mobilya kitaplık katlanır kapı modeli

Filmlerde kasa kapılarını kamufle etmek amaçlı kullanılan resimler bu kez gizli odalara açılan kapı vazifesi görüyor. Hayli büyük bit tablo görünümlü kapı bence çok akıllıca değil, zira filmlerde de ilk karıştırılan ve araştırılan eşyaların başında tablolar geliyor. Bu fikri pek beğenmesem de eğlenceli ve farklı olduğu için sizlerle paylaşmak istedim. Velhasıl aklınızda eğlenceli bir kapı fikri varsa bunlar size ilham olacak niteliktedir. Görüşmek üzere hoşça kalın…

mobilya resim kapı modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir