Anasayfa / Eğlence / Sinema Vizyondaki Filmler

Sinema Vizyondaki Filmler

Bir sinema sever olarak pek fırsat bulamasam da sinemaya düzenli olarak gitmeye özen gösteririm, büyülü atmosferde film seyretmeyi seviyor ve vizyonu takip ediyorsanız size en yeni filmleri tanıtmak isterim. Sürekli aynı mekana gidenlerdenseniz bence arada bir değişiklik yapmak gerekiyor.

Örneğin taksimde sinema keyfinin yanı sıra çıkışta bir çay içeceğiniz aynı zamanda gezip eğleneceğiniz güzel mekanlardan biridir. Avm’lere tıkılmaktansa bence uygun yerlerdeki sinemaları tercih edebilir ve güzel bir gün yada gece geçirebilirsiniz.

1-) Zootropolis (hayvanlar şehri)

Yaz tatiline girmek üzere olduğumuz şu günlerde bence çocuklara ödül olarak sinemaya götürebilirsiniz, her birinin çok seveceği renkli ve hareketli animasyon film ile onlara da sinema alışkanlığı kazandıracağınız gibi, sizin için de farklı bir deneyim olacaktır. Walt Disney imzalı film Türkçe altyazılı, animasyonun en son teknolojiye uyarlanıp sunulan uzun metraj filmi sakın kaçırmayın.

zootroplis

2-) Sihirbazlar Çetesi 2

‘Now You See Me’, Atlas isimli son derece karizmatik ve etkileyici bir illüzyonistin liderliğini yaptığı, dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan ‘Four Horsemen’ ekibinin başından geçenleri konu alıyor. Ekip üstün sihir marifetlerini sadece sahne gösterileri için değil, soygun yaptıkları bankaların sistemlerine erişmek ve izleyicilerini soymak için kullanıyorlar. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar. Bunun üzerine onları durdurmaya kararlı olan özel FBI ajanı Dylan bu çetenin peşine düşer .

sihirbazlar çetesi 2

3-) The Angry Birds Movie

Uçma yetileri olmayan kuşların barış içinde yaşadıkları cennet vari bir adada  öfke problemini bir türlü yenemeyen Red, arkadaşları bomba ve Chuck diğer kuşlar tarafından dışlanmıştır. Bir gün gemi dolusu domuzlar çıkagelir. Adada yaşayan diğer kuşlara dostça davranan domuzlar kısa sürede ada halkının güvenini kazanır. Red, ada halkını domuzlar konusunda defalarca uyarır ve güvenmemelerini ister. Domuzlar bir gece adadaki tüm yumurtaları çalar ve kaçarlar. Yumurtaları çalınan kuşlar ne yapacaklarını bilemezler. Çaresiz kalan kuşlar uyarılarına kulak asmadıkları öfkeli kuş Red’den yardım talep ederler. Red’in bu duruma yaklaşımı halkın beklemediği bir yönde olur, içindeki öfkeyi serbest bırakarak. Çok eğleneceğiniz ve memnun kalacağınızı düşündüğüm animasyon filmlerinden bir örnek ile kapanışı yapıyoruz.

The_Angry_Birds_Movie_poster

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

NETFLIX DEN YENİ BİR FİLM: BRIGHT

NETFLIX FİLMİ BRIGHT 22 ARALIK 2017’DE GELİYOR Netflix’in merakla beklenen aksiyon-gerilim filmi Bright dünyasından başrol …

1 Yorum

  1. zootropolise ve angry birds e çocuklarımı en kısa zamanda götürücem, gündemden vizyondakileri devamlı paylaşırsanız çok sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir