Anasayfa / Yaşam / Pratik Bilgiler / Beyazlamış Saçları Doğal Rengine Döndüren Harika Bir Kür

Beyazlamış Saçları Doğal Rengine Döndüren Harika Bir Kür

Hemen belirtelim biz bu kürü uygulamadık, ancak yaptığımız araştırmalarda büyük oranda beyaz saç tellerinde iyileşme görüldüğü söyleniyor. Denemekte fayda olduğunu düşündüğüm kür tamamen doğal.

Saçlarınızı kendi doğal rengine çevirmek için verilmiş olan bu ev yapımı mucize tarifi uygulamış olan biriyle konuşabilirseniz, cildiniz, saç kaliteniz ve genel görünüşünüzü iyileştirme adına verilen bu tarifle ilgili çok yararlı bilgiler edinebilirsiniz.

Vereceğimiz bu tarif şaşırtıcı bir şekilde birçok cilt ile ilgili soruna da iyi gelmektedir. En fazla etki gösterdiği nokta ise beyazlamış olan saçları yeniden eski rengine kavuşturması, saçları daha da güçlendirmesi ve sağlıklı yapmasıdır. İşte, saçınızı doğal rengine döndürmek için uygulayabileceğiniz mucize tarif;

Malzemeler;

200 ml keten tohumu yağı,

4 adet orta boyda limon,

3 diş sarımsak,

1 kg bal

doğal saç rengi

Hazırlama şekli;

Sarımsak ve limonları bir karıştırıcı ile homojen şekilde harmanlayın. Limonlardan sadece iki adedini soyun, diğer iki adedini soymayın. Bu şekilde de blender’dan geçirin. Karıştırıcı ile iyice homojen hale getirdikten sonra, keten tohumu yağını ve balın tamamını ekleyerek karıştırmaya tekrardan devam edin. Karışımınız artık hazır olduğuna göre, kapaklı bir cam kavanoza koyarak kapatın ve buzdolabında muhafaza edin.

Kullanım şekli;

Hazırlamış olduğunuz mucize karışımınızı, günde 3 kez yemeklerden bir saat kadar önce bir tahta kaşık kullanarak tüketin. Düzenli şekilde kullanmaya devam ederseniz saçlarınızın doğal rengine kavuşmasına imkan sağlarsınız.

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Tüm Detaylarıyla Hardaliye

 Trakya bölgesine ait ve yaklaşık 500 yıllık bir geçmişi bulunan bu mucizevi içecek, kaynaklarda iksir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir