Anasayfa / Dekorasyon / Evimin Dekoru Şamdanlar

Evimin Dekoru Şamdanlar

Merhaba bayanlar salon ve misafir odalarının olmazsa olmazı şamdan modelleri ile devam ediyoruz, evinizi dekore ederken mutlaka olması gereken sayısız modelden birkaçını sizlerle paylaşacağız. Hem dekoratif, hem de şık sofralar kurarken yardımcı aksesuar olarak kullanacağınız modeller her zevke ve bütçeye hitap ediyor.

Romantik yemekler için klasik şamdanların yanı sıra, günlük kullanıma uygun ve her stile uygun evlere yönelik de bir model bulacağınız mini galeriyi ziyaret etme zamanı geldi. Masa veya konsol dekoru olarak çok asil duracak modeller sizleri bekliyor.

Gümüş beş kollu şamdan modeli az önce de bahsettiğimiz gibi romantik sofraların olmazsa olmazıdır. Gümüş kaplama olan ve daha klasik dekorasyona hitap eden modelin muhafazasına gelince; bir kovanın içine ılık su koyduktan sonra yarım şişe sirke döküp içine gümüş eşyalarınızı bırakın. Suyun miktarı gümüşlerinizin üstünü örtecek düzeyde olmalı. Bir saat kadar bekletip yıkadıktan sonra gümüşlerinizin açıldığını ve hatta parladığını göreceksiniz.

gümüş beş kollu şamdan modeli

Basit şamdan modeli her eve uyum sağlayacak türden dizayn edilmiş. Şeffaf camdan tasarlanan model tek kollu ve her alana renk katacak kadar da sevimli, bahçe dekoru için de kullanacağınız model sade ve şık. Modelde de görüldüğü üzere üçlü kullanacağınız ürünlerle evinizde şık dokunuşlar yapabilirsiniz.

tekli dekoratif şamdan modeli

Üfleme cam tekniği ile dizayn edilen modeller, daha ziyade davetlerde kullanılmak üzere dizayn edilmiş. Hayli uzun ve görkemli olan şamdanlar ile davet sofralarına asalet katacaksınız, ikili de kullanacağınız modeller yine klasik dekorlu elvere hitap ediyor. Görüşmek üzere hoşça kalın…

üfleme cam şamdan modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir