Anasayfa / Eğlence / İstanbul’un Yeni Festival Merkezi Unig Hall ile Eğlenceli Günler

İstanbul’un Yeni Festival Merkezi Unig Hall ile Eğlenceli Günler

Kültür ve sanatın önemli merkezi İstanbul, UNİQ İstanbul yeni konseptlerle hazırlanmış Unig Hall’i 3 Mayıs’ta açıyor. Sanat, kültür ve festival alanında önemli boşluklar doldurulacak. Fonksiyonel tasarım, akustik düzen ve dünya standartlarında olan alt yapısı ile müzik, festival ve konserlerin yeni adresi olacak. Müzikaller, galalar ve kongreler için de seçilecek önemli mekanlar arasında.

ağlence

Konser ve Festivallerin Yeni Merkezi Unig Hall

İstanbul Festivallerinin yeni merkezi olma yolunda iddialı çalışmalar yapan Unig Hall 1200 kişi kapasiteli ve çok amaçlı salonlarıyla şimdiden sanatseverleri ağırlama çalışmalarında. Yeni nesil kültür ve sanat yaşam merkezi olan Unig Hall,  Turkmall tarafından 9000 metrekarelik festival merkezinde yıl boyunca 200 etkinlik gerçekleştirme planında. Modern danslar, bale ve tüm sanat etkinlikleri her hafta sonu çocuklar ve gençlerle buluşturma hedefinde. Sanatın tüm farklı alanlarını tek bir çatı altında sanatseverlere taşıyacak.

konferans salonu

Unig Hall Tiyatro Festivaliyle KAPILARINI Sanatseverlere Açıyor

Festival merkezinde ilk olarak İstanbul Tiyatro Festivali ağırlanacak. Godot’yu Beklerken, Her Gün Biraz Daha, Merhametliler festivalde sergilenecek. 12 ve 19 haziran tarihleri arasında da İstanbul Müzik Festivali yapılacak. Müzik festivalinde tek çocuk etkinliği olarak yer alan Cadı ve Maestro ile Tekfen Filarmoni Orkestrasına Unig Hall ev sahipliği yapacak. 2 Haziranda Altın Örümcek Ödül Töreni düzenlenecek.

1400 araçlık geniş bir otoparka sahip. Doğa manzaralarının bulunduğu mekanda dünya mutfağının en güzel yemeklerinin yer aldığı seçkin restoranlarda keyifli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Kafeler, güzel oturma alanları ile sevdiklerinizle gezebileceğiniz ve etkinlikleri rahatça izleyeceğiniz muhteşem bir alan. Festival merkezinde her hafta bir etkinlik düzenlenecek. Saat 19,30’da mesai bitiminin ardından bu etkinlikler düzenlenecek.

uniq hall

Geniş misafir ağırlama kapasitesi ve güzel bir dekorasyon eşliğinde uyumlu bir atmosferi yakalayacaksınız. Unig Hall şimdiden sanatın geniş alanına ev sahipliğine hazırlanıyor. Farklı etkinlikler ve gösterilerle misafirler her anın tadını çıkaracaklar. Rahat koltuk tasarımları ile saatlerce istediğiniz festival ve eğlenceleri sıkılmadan izleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle gidebileceğiniz ve kendinizi geliştireceğiniz etkinliklerle dolu eğlenceli bir merkez.

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

NETFLIX DEN YENİ BİR FİLM: BRIGHT

NETFLIX FİLMİ BRIGHT 22 ARALIK 2017’DE GELİYOR Netflix’in merakla beklenen aksiyon-gerilim filmi Bright dünyasından başrol …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir