Anasayfa / Dekorasyon / Mutfak Mobilyaları: Ahşap Sebzelikler

Mutfak Mobilyaları: Ahşap Sebzelikler

Mutfaklar ziyadesi ile işe yarayan ve dağınıklığı ortadan kaldıran ahşap sebzeliklerden evinizde yoksa artık edinmenin zamanı gelmedi mi? Son derece dekoratif olan ve yer kaplamayan özelliği ile çok işinize yarayacak olan sebzelikler çok çekmeceli olmalarından dolayı tüm pazar alış verişlerinizi kaldıracak potansiyele sahip.

Ayrıca ekmekli özelliği ile masa üstünü kaplayan klasik modellerden de kurtulmak için ayrı bir fırsat sunuyor sizlere, hamur işlerinizi bayatlamadan muhafaza edeceğiniz, kırıntı döküntü olmadan temiz ve sağlıklı bir saklama alanı sunuyor.

Sadelikten yana olanlar için son derece şık bir model ile başlayalım. Gri beyaz mobilyadan dizayn edilen ahşap sebzeliğin en üstte ekmeklik detayı bulunuyor, dar ve uzun yapısıyla her köşeye sığdıracağınız kadar kullanışlı olan modelin dört adet çekmecesi bulunuyor. Sebze ve meyveleri kolayca sığdırmanızın yanında ayrıca kaşıklık olarak da kullanacağınız model her eve lazım.

gri beyaz ahşap sebzelik

Eskitme görünümlü dört çekmeceli ve iki kapaklı dolabı ile renkli mutfaklar için dizayn edilmiş sebzelik modelini, ihtiyacınıza göre evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Takı ve aksesuar dolabı olarak da kullanacağınız renkli modelin üzerinde sevimli kalp figürleri bulunuyor, mini kiler olarak da kullanılacak model fonksiyonel bir yapıya sahip.

pembe kalp figürlü ahşap sebzelik

Dİğer modellere oranla daha geniş olan modelin pek çok dolap ve çekmece detayı bulunuyor, ekmekliği olan ve tüm bunların yanında mini bir tezgahı bulunan sebzeliğin üzerine bardak veya baharatlıklarınızı koyabilirsiniz. Her yönü ile kullanışlı olan ve istediğinizden çok daha fazla depolama alanı sunan şık modelin üzerinde sebze ve meyve figürleri bulunuyor. Kesinlikle bu tarz bir model düşünmelisiniz.

sebze meyve baskılı ahşap sebzelik

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir