Anasayfa / Dekorasyon / Vintage Fransız Sandalye Modeli

Vintage Fransız Sandalye Modeli

Klasik çizgilerde bir tarza sahip olanlar için modernize edilmiş fransız sandalye modelleri ile devam ediyoruz. Evlerde görmeye pek alışık olmadığımız bu model yüzyıllardır var olan ancak ülkemizde belli bir kesimin rağbet ettiği özel bir stile sahiptir.

Belli bir döneme ait olan bu tarz mobilya sandalyeler biraz mutasyona uğramış doğrusu, genel çizgileri ile tam anlamıyla fransız stili olan modelleri hareketlendiren detay ise kesinlikle döşeme kumaş seçimidir. Her eve ve her çizgiye kolaylıkla entegre edeceğiniz bu modelleri dilerseniz tekli koltuk olarak, dilerseniz de yemek masalarınızın sandalyeleri olarak kullanabilirsiniz.

Son derece klasik olan modelin kumaşı her renge kombinleyeceğiniz bej döşemelikten dizayn edilmiş. Sırt kısmında markanın logosu işlenmiş, ancak buna rağmen gayet şık duruyor. Bej boyalı oymalı ahşap iskeletiyle vintage tarzının öncüsü olan sandalye evinizin havasını değiştirecek türden.

bej fransız sandalye modeli

İşte benim favori modelim, yazı karakterli döşemelik kumaş ile hayat bulan model geçmişten günümüze köprü oluşturmuş nitelikte. Eskitme boyası ile yaşanmışlık havası taşıyan modelin kolları ise ayrı bir güzelliğe sahip, en önemli detayı ise mini pufu olsa gerek. Şirin mi şirin bu pufa kıyabilirseniz ayaklarınızı uzatıp dinlenebilirsiniz, evinizin köşesine zevkle koyacağınız harika bir takım.

puf detaylı fransız sandalye modeli

Türklerin rengi turkuaz ve fransız stili bir sandalye, ilginç bir sentez olsa da bence çok başarılı bir stil. Turkuazın dinlendiren ve canlı rengi ile geçmişten izler taşıyan dizaynı bir araya gelince, ortaya enerjisi yüksek bir tasarım çıkmış. Döşemelik kumaşında fransızca yazılar yazan ve tekerlekli olan modeli istediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz. Basit bir püf noktası da söylemeden edemicem, mobilyalarınızı eskitmek için tek ihtiyacınız olan şey kağıt zımparadır, eğer kullanmasını bilmiyorsanız bilir kişiden yardım alınız. Zira eskiteyim derken mobilyanıza zarar vermeniz olasıdır.

turkuaz fransız sandalye modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir