Anasayfa / Dekorasyon / Dar Salonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

Dar Salonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

Çağımızın en büyük sorunlarından biri de küçük veya dar mekanlardır kuşkusuz. Özellikle apartmanlar da şöyle geniş, ferah bir daireye rastlayamadım, hal böyle olunca dar alanları en iyi şeklide kullanmanın yollarını aramaya başladık, ve bence bulduk da.

Aslında atladığımız en büyük detay evimiz dahil eşyalarımızı alırken hep başkalarını düşünmemizden kaynaklanıyor. Bir koltuk işimizi görecek iken biz kendimizi takım almaya mecbur hissediyoruz, bu düşüncemizden vazgeçmediğimiz sürece tıkış tıkış ve bir türlü toparlanamayan evlerde yaşamaya mahkum kalacağız sanırım.

Ne kadar ikili koltuk gibi görünse de model üzerinde pofuduk bir üçlü koltuk görüyoruz. Daha bakarken bile ne kadar rahat ve konforlu olduğunu anlamak mümkün. Bunu bir de tekli koltuk takip ediyor, farklı renklerin ahengini gördüğümüz örnekte odanın renklerine açık tonların hakim olduğunu görmek sizi şaşırtmasın. Hem iç açıcı bir özelliğe sahip, hem de daha aydınlık olması sağlanmış odanın. Kullanışlı orta sehpa da ayak üstü atıştırmanız için uygun zemini sizlere sunuyor, küçük dolaplarla tamamlanan örnek yaşanılası bir mekan olmuş.

dar salon fikirleri

Uçsuz bucaksız köşe takımlarına tepki olarak dizayn edilen koltuklar farklı bir alternatif sunuyor. Yer kaplamayan ve daha fazla oturma alanı sunan koltukların yastıkları ile rahat etmemek mümkün değil. Açık renk shaggy halı ve orta boy beyaz sehpa ile şık bir dekor uygulanmış, duvardaki çoklu mini raflarla ufak tefek eşyalarınızı ayak altından çekmeniz mümkün. Dikdörtgen bir ayna ile tamamlanan oda küçük olmasına rağmen son derece kullanışlı.

dar salon için dekorasyon

Beyaz renklerden oluşan odanın temizliği zor gibi görünse de çalışan aileler için iyi bir tercih olacaktır. Malum bütün gün boş bir evde kirlenme olasılığı hayli düşük, dilerseniz karşısına da aynı koltuktan ekleyebilirsiniz. Küçük mekanların olmazsa olmazı orta sehpaları bu modelde de görüyoruz, toparlayıcı özelliği olan modeller hoşunuza gitmiyorsa puf da kullanmanız mümkün. Hem ayaklarınızı uzatabileceğiniz hem de sehpa olarak kullanabileceğiniz pratik bir çözüm olacaktır sizin için.

dar salonlar için örnekler

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir