Anasayfa / Dekorasyon / Vintage Tarz Banyo Musluk ve Lavabolar

Vintage Tarz Banyo Musluk ve Lavabolar

Belli bir döneme ait olan tasarımları her zaman sevmişimdir, biraz buruk biraz da nostaljik olan modeller elbette günümüz trendlerine göre modernize edilmiş. Eğer sizin de sevdiğiniz tarihte bir dönem varsa, o döneme ait tasarımlar ile banyonuzda nostaljik bir hava yaratabilirsiniz.

Mükemmel bir ambiyansı olan ve geçmişe yolculuk yapmanızı sağlaycak, türüne de kolay rastlamayacağınız orijinal musluk ve lavabo örnekleri ile yazımızı genişletelim. Çini mantığı kullanılan banyolarda mistik bir hava hüküm sürüyor, belli markaların tasarımı olan örnekleri çok beğeneceğinizden şüphem yok.

Hamamı andıran çizgileri ile tarih kokan banyo örneğinde son derece modern ve eskitme görünümlü bir musluk detayı kullanılmış. Evyesi metal ve bol işlemeli model gerçekten göz alıcı güzellikte, mermer tezgahı ve günümüze uyarlanmış yarı renkli aynası ile muhteşem görünümlü modelin evyesine bakan bir kez daha bakıyor.

eski usul banyo lavabo ve musluk modeli

Buram buram ecdat kokan ve Osmanlı izlerini taşıyan lavabo örneği mavinin hakimiyetindeki çinilerden oluşuyor. Yine klasik motifler içeren ve tezgahı da yine çini olan modelde ilginç bir detay da tezgahın tek parça olmasıdır. İlk defa gördüğüm yarı porselen musluk ile tamamlanan ve mükemmele yakın olan model dudak uçuklatan türden. İnce düşünülmüş tasarımcılığın sonucu olarak harika bir model ile karşı karşıyayız.

osmanlı tarzı banyo lavabo ve musluk modeli

Modern bir evye ile dizayn edilen modeli özel kılan en büyük detay çinilerin rengi ve modeli olsa gerek. Alman tarzı banyo modern evye ile geçmişten günümüze şık bir denge oluşturmuş. Duş çeşmesini andıran musluk ile sıcak ve soğuk olarak ayarlayacağınız su akmakta, yalnız musluk boyu biraz yukarıda olduğu için muhtemelen damlalar sağa sola sıçrayacaktır, bunu da unutmamak lazım. Görüşmek üzere hoşça kalın…

vintage tarz banyo lavabo ve musluk modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir