Anasayfa / Dekorasyon / Yeni Bayo Muslukları

Yeni Bayo Muslukları

Merhabalar banyonuzda şık bir yenilik yapmak için alternatif bir fikir olarak banyo musluklarından bahsedeceğiz. Ancak bu musluklar diğer modellerden çok daha farklı, doğal akan ve sesi ile insana huzur veren armatür musluklar banyonuzda fark yaratmak için harika birer seçim olacaktır sizin için.

Krom kaplama ve uzun ömürlü muslukların en az beş yıl garantileri bulunuyor, kaliteli malzemeden üretilen örnekler gerçekten alışılmışın dışında. Zevkle kullanacağınız ve temizlemesi de çok basit olan musluklara yalnızca kimyasal ürün değdirmeksinizin önce ıslak sonra ise kuru bez ile kurulamak yeterli olacaktır. Aksi halde garanti kapsamına çıkan uzun ömürlü modeller aşağıda yerini aldı bile.

Banyo musluğu olarak dizayn edilen model yeşil cam ve kare olarak düşünülmüş. Gürül gürül akan çeşme ile duştan çıkmak istemeyeceksiniz, ayrıca yoğun su akıtan model ile küvetlerinizi çok daha hızlı bir şeklide doldurmanız mümkün. Dekor amaçlı da kullanılan model sıra dışı ve doğal bir görünüme sahip.

kare banyo musluk modeli

Kaynaktan fışkırırcasına çağlayan su ile el ve yüz yıkamak hiç bu kadar zevkli ve eğlenceli olmamıştı. Yuvarlak silindir biçimindeki musluk göz kamaştıran güzelliğe sahip, bükülmüş plakayı andıran ve yine krom olan model görenleri kendine hayran bırakıyor. Banyonuz için büyük bütçeler ayırmanıza gerek yok bu tarz sihirli dokunuşlarla yenilik yapmanız mümkün.

şık banyo musluk modeli

Daha minimal boyutlara sahip olan musluk diğerlerinden çok daha farklı ve ekonomik, küçük banyo ve lavabolara uygun olarak dizayn edilmiş şık model banyonuza çok yakışacak. yine doğal akışa sahip olan musluk modeli klasik tasarımları gölgede bırakan türden.

yeni banyo musluk modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir