Anasayfa / Dekorasyon / 3D Mutfak Tezgah Üstü Panelleri

3D Mutfak Tezgah Üstü Panelleri

Merhaba mutfaklara farklı bir boyut katacak ve fayansları gölgede bırakacak 3D panellerle mutfaklarınızdan dünyaya açılan yeni bir pencere oluşturabilirsiniz. Hemen her modeli ve deseni bulacağınız paneller temizlik yönünden de sizlere kolaylık sağlıyor.

Gerçekçi görünümü ve led aydınlatmaları ile karanlıkta manzara seyredeceğiniz, son derece yeni ve şık panelleri mutlaka denemelisiniz. Canlı renkleri ile adeta panelden çıkacak olan modeller yakınlarınız arasında fark yaratmak için mükemmel bir seçim.

Mutfak tezgahının üzerinde akvaryum havası taşıyan ve gerçeğe çok yakın panel ile seyrine doyulmaz bir mutfak elde edebilirsiniz. Mavinin büyüleyici tonu içine gizlenmiş ledlerle daha canlı ve gerçekçi bir duruş kazanıyor, en basit mutfağı bile yeniden yaratacak olan 3D paneller bir harika doğrusu.

balık figürlü 3D mutfak paneli

Çiçek figürlü panelin zemin renkli mutfakla uyumlu olarak siyah düşünülmüş. Aşırı parlak zemini ile kaliteli bir duruşu olan panel, mutfağa ayrı bir renk ve karakter katmış. Fayans aralarını temizlemekle ömür tüketen takipçilerimizin beğeneceği hem kolay temizlenebilir, hem de dekoratif panellerin fiyatlarını araştırmaya başlayın.

çiçek figürlü 3D mutfak paneli

Yine Amerikaya ait bir görüntüden yola çıkarak panele uygulama fikri çok akıllıca, kahvenizi yudumlarken dalıp gideceğiniz uzaklar, artık tezgahınızın üzerinde. Yine ledlerle aydınlatılan ve efekt katılan model mavinin huzur veren gücü ile sizi mutfağa sabitleyecek, fayans gibi kırılma veya çatlama derdi olmayan ve bir bütün halinde satışa sunulduğu için kir tutmayan modelin temizliği de oldukça basit. Sivri bir şey sürtmediğiniz sürece çizilmeyecek olan dayanıklı paneller mağazalarda yerini aldı bile. Görüşmek üzere hoşça kalın…

manzara temalı 3Dmutfak paneli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir