Anasayfa / Dekorasyon / Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart Yatak Odası Modelleri

Avangart yatak odası modelleri ile başlayalım dilerseniz, modası hiç geçmeyen yarı klasik, yarı modern olan mobilyalar da bugün sürgü kapak ve beyaz modelleri gözden geçireceğiz. Uzun yıllardan bu yana modası hiç geçmeyen beyaz renkten oluşan takımlar gerçekten görülmeye değer.

Fiyatlar diğer renkteki mobilyalara oranla biraz daha artış gösterse de mükemmel bir seçimdir beyaz mobilya. Özellikle ışık almayan karanlık yatak odaları için iyi bir seçim olacak ve odanızı aydınlatacaktır, öte yandan gardırop kapaklarındaki ayna detayı ile dar alanları daha geniş gösterme imkanı sunduğu gibi, boy aynası vazifesi de görecektir.

İstisnasız her renk ile kombinlenen beyaz renge bu model de dore rengi eşlik ediyor. Odanıza ayrıca ışıltı katmak için ideal bir seçim olabilir, lake olan mobilyaların en büyük avantajı ise sürgü kapak olmasıdır. Hem yerden tasarruf etmek adına, hem de dolabınızı daha rahat kullanabilmek adına kesinlikle sürgü kapak kullanmanızı öneririm. Zaten standart kapakların da modası geçeli hayli oluyor.

beyaz dore avangart yatak odası modeli

Muazzam bir yatak odası modeli ile devam edelim, görkemli yatak başlığı ilk dikkatimizi çeken detaylardan biri. Deri ve aynalardan oluşan set çok şık olsa da maalesef ki baza detayı bulunmuyor. Ayrıca yere çok yakın dizayn edilen yatak sade ve kullanışlı. Şifonyer ve gardıropla güzel bir set yapılmış, komedinler ise yatak başlığına sabitlenmiş.

beyaz lake avangart yatak odası modeli

Diğer modellere oranla daha sade bir tasarıma sahip olan modeli yine de hafife almayın zira fiyatı yaklaşık olarak 17.000 TL civarı. Gardırobun bir yarısı tamamen ayna ile kaplanmış, diğer yarısında ise beyaz lake mobilya ve dore şeritler modeli hareketlendirmiş. Aksesuardan yatak örtüsü seçimine kadar ahenk içerisindeki yatak odası takımı çok güzel ve son derece asil. Evlenecek arkadaşlara ve mobilya yenilemeyi düşünenlere yardımcı olacağını düşünüyorum.

beyaz şık avangart yatak odası modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir