Anasayfa / Dekorasyon / Kızlar İçin Genç Odası Modelleri

Kızlar İçin Genç Odası Modelleri

Cıvıl cıvıl bir sayfa sizleri bekliyor, kızlar için tasarlanmış pembeli beyazlı şık genç odaları ile devam ediyoruz. Çocuk odası almayı düşünen aileler için harika bir örnek sayfa ile yeni fikirler ve modeller burada. Özellikle tek çocuklu ailelerin beğeneceği ve kızınıza şık bir yaşam alanı sunmak için daha iyi modeller düşünülemez.

Çocuğunuzun mutlaka beğeneceği en az bir model olduğundan eminiz, geniş odalar için ideal büyüklükteki modeller ile eşyadan oyuncağa, defterinden kitabına varana dek her şeyi rahatlıkla depolayacağınız renkli ve eğlenceli modelleri gelin daha yakından inceleyelim.

Genç odasındaki en iyi detay kuşkusuz cibinlik detay olsa gerek, yaz aylarında sineklerden korunmak için tasarlanmış olsa da prensesler onunla çok mutlu olacak ve oyunlarına ilham verecektir. Yatak ayakları yerden hayli yüksek olduğu için kolaylıkla temizlenebilir, çalışma masası, çoklu raf sistemine ilave olarak bir de mini kitaplığı bulunuyor. Kitap kurtları buna çok sevinecek, avizesi ve halısı ile tam kombin olan modele çocuğunuz bayılacak.

pembe beyaz kız genç odası modeli

Kızların en sevdiği kalp figürünü genç odasının her köşesinde görmek mümkün, üç kapılı dolabının tutma yerleri de yine kalp figürlü olarak düşünülmüş. Mini kitaplığı ve şifonyeri bulunan modelin yatak başlığı ve aynası da yine kalpli. Takıma ilave olarak bir de tv sehpası bulunan modele kızlar hayran kalacak. Pembe ve eflatun renklerinin hakimiyetindeki odadan çocuğunuz çıkmak istemeyecek.

pembe kalpli genç odası modeli

Tüm renkleri seven kızlar için gökkuşağı tadındaki oda ile devam edelim, halı, perde ve duvar boyası seçimini kolaylaştıran renkli genç odası takımında karelerden oluşan tema dikkat çekiyor. Bir genç odasından çok daha fazlasını size sunan model ile dağınıklığa son vereceğiniz gibi, arkadaşları ile de keyifli ve eğlenceli zaman geçirmesi için de güzel bir seçim. Görüşmek üzere hoşça kalın…

renkli kız genç odası modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir