Anasayfa / Dekorasyon / Beyaz Yemek Odası Takımları

Beyaz Yemek Odası Takımları

Merhaba bayanlar misafir odaları için avangart bir tarza sahip yemek odaları sürekli tercih gören modeller arasındadır. Soft beyaz mobilyadan dizayn edilen modeller klasik tarzın belki de en güzel yansımasıdır, aralarında daha modern çizgiler taşıyan yemek odası takımı da bulunuyor. Ancak eğer yer sorununuz yoksa avangart modelleri tercih edin. Zira bu modellerin duruşu bile bir başka.

Konsol takımı olarak da bilinen yemek odası takımları yeniden yükselişe geçti, görkemli sofralar kurmanızda yardımcı olacak mobilyaların fiyatları biraz yüksek olsa da bu görüntü için değer diye düşünüyorum. Özellikle misafir trafiği yaşayan aileler için dizayn edilmiş büyük yemek odası takımları sezonun trend rengi beyaz mobilyadan oluşuyor.

Diğer modellere göre daha sade sayılacak olan bir model ile başlayalım. Konsol, masa ve sandalyelerden oluşan mini setin sade şık bir konsolu bulunuyor, oymalı ayakları ve modernize edilmiş tasarımı ile göz dolduran mobilya çok başarılı. Gösterişli masanın en dikkat çeken yeri ise kesinlikle oyuntulu bacak detaylarıdır, mükemmel bir döşemelik kumaş ile kaplanan şık sandalyeleri ile harika bir takım olan yemek odası sade aksesuarlarla tamamlanmış.

beyaz asil yemek odası takımı

Son derece gösterişli farklı bir yemek odası takımı ile devam ediyoruz, beyazın en asil halini göreceğiniz oymalı avangart yemek odası takımı ile muhteşem bir odaya sahip olmanın yanında gururla ağırlayacağınız misafirlerinizin de abartısız ağızları açık kalacak. Asimetrik konsolu oymalı ve el işçiliği ile yapılmış, Harika bir yemek masası ve gümüşlüğü ile tam takım olan mobilyaların sandalyeleri ise ayrı bir güzellikte. Oturmaya kıyamayacağınız eşsiz bir model.

 Beyaz avangart yemek odası takımı

Bu kadar model gördükten sonra anlıyorum ki, avangart bir mobilya almaya karar verdiğinizde öncelikle duvarlarınızı şık duvar kağıtları ile mutlaka kaplamalısınız. Kristal avize ve büyük dekoratif ürünlerle tamamlanan mobilya kendinden desenli.

beyaz şık yamak odası takımı

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir