Anasayfa / Dekorasyon / Beyaz Estetik Şifonyerler

Beyaz Estetik Şifonyerler

Dolapların yetmediği yerde şifonyerler imdadımıza yetişiyor. istisnasız katlanacak tüm eşyalarınızı sığdıracağınız gibi çorap, iç çamaşırı vs. eşyaları da depolamak için iyi bir seçimdir. Şık görüntüsünden dolayı evin her alanına yerleştirme imkanı sunan estetik beyaz şifonyerlerden bahsedeceğim size bu gün.

Neredeyse her evde rastladığımız, kullanışlı mobilyalar birkaç sezondur makyaj masası yerine de kullanılıyor. Hem alandan tasarruf etmek amaçlı yapılıyor, hem de böyle bir akım oluştu mobilya sektöründe. Bu sezonun trend mobilyası ise lake cilalı beyaz mobilyalar, kiri çok belli etmesinin yanında tozu da göstermemek gibi bir yanı var. Gelin modelleri yakından inceleyelim.

Klasiğin modası hiç geçmiyor, her daim tercih ve kabul gören bu tarzda üç çekmeceli ve oymalı bir model olarak karşımıza çıkan şifonyer zemine temas etmediği için temizlik yaparken oradan oraya taşımak zorunda kalmazsınız. Üzerindeki ayna ve mücevher kutuları ile makyaj aynası görünümü kazanan model çok şık ve beyaz mobilyalarınızla isabetli bir kombin olacak.

klasik şifonyer modelleri

Şifonyerin en modernize edilmiş hali bu olsa gerek, uzay teknolojisini andıran tasarım beyazın asaleti ile birleşince ortaya böyle sıra dışı bir dizayn çıkmış. Elips şeklindeki şifonyer yine üç çekmeceli, bastır – bırak mantığıyla açılan çekmeceler dinamik bir görünüm katmış mobilyaya. Metal ayaklı model yine temizlikte avantaj sağlarken salonunuzda çok şık duracağını düşünüyorum.

[SCM]actwin,0,0,0,0;chrome 04.04.2013 , 16:40:23

Gelelim son modele, diğerlerine oranla daha sade bir tasarımı olan şifonyerin gövdesi kahve rengi. Çekmeceleri beyaz ve metal açma kollarıyla pek çok mobilya rengi ve stiliyle uyum gösterecek. Ayrıca genç odalarında da rahatlıkla kullanılan şifonyer, diğer modellere göre daha sade ve yalın. Beş çekmecesi olan ve hayli geniş bir hacime sahip olan şifonyer ile neredeyse tüm ailenin fazlalıklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer ortalıkta dolaşan eşyalarınız varsa veya dolaplar taşıyorsa artık bir şifonyer edinmenin zamanı gelmiş demektir. Görüşmek üzere hoşça kalın…

şık şifonyer modelleri

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir