Anasayfa / Dekorasyon / Çılgın Tasarım Dolap Modelleri

Çılgın Tasarım Dolap Modelleri

Çizgi film tadında eğlenceli dolap modelleri ile tanışmaya hazır olun, çocuk odaları için daha iyi modeller düşünülemez. Renkli ve eğlenceli modellerle ufkunuzun genişleyeceğinden zerre şüphem yok, bakarken bile tebessüm ettiğim modeller son derece yaratıcı.

Yer çekimine ve fiziğe meydan okuyan yapıları ile bakanı bir kez daha baktıran acayip dolaplar evinize mizah katacak nitelikte. Ben çok beğendim, olsa da kullansam dediğim eğlenceli ve yaratıcı modellerin tasarımcısı tahmin edersiniz ki aynı. İçindeki çocuğu kalemine aktarmayı başaran ve ortaya mükemmel bir iş çıkaran tasarımcıyı tebrik etmek gerek.

Kağıt misali ortadan ikiye ayrılmış şifonyerin benzerini ancak ve ancak çizgi filmlerde görmek mümkün olur. Düzensiz yapısı ile düzene meydan okuyan şifonyerin eşine az rastlanır, her ne kadar üst çekmecelere eşya koyamasanız da ufak tefek eşyalarınızı rahatlıkla depolayabilirsiniz. eşine az rastlanır model ile çocuklarınızı mutlu etmek çok kolay.

çılgın tasarım dolap modeli

Üçlü asimetrik mini dolapların her biri kendine münhasır renkteler. Tek tek de kullanabileceğiniz ancak bir aradayken anlam kazanan model, sebepsiz yüzünüzde bir tebessüm oluşmasını sağlıyor. Bu kadar enerjisi yüksek bir dolap edinmek için vakit kaybetmeyin. Özel tasarım olduğu için vitrinlerde karşınıza çıkmayacak modelleri yaptırma şansına sahipsiniz. Ahşabın dokusuna zarar vermeden cilalanan parlak mobilyalarla evinizin istediğiniz köşesine koyabilirsiniz.

çılgın tasarımlı dolap modelleri

Boynu bükük çekmece ve aksesuar kutuları canlanmış gibi, her ne kadar bana sebepsiz taze fasülyeyi anımsatsalar da çocuğunuzun hayal dünyasını geliştirecek güce sahip. Ben de bile bu etkiyi yarattıysa çocukları düşünemiyorum bile, odanızda boy boy sıralayacağınız ürünleri bulmanın imkanı yok. Dolayısı ile yeteneğine güvendiğiniz bir marangoz bulursanız sakın kaçırmayın derim.

renkli çılgın tasarım dolaplar

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir