Anasayfa / Dekorasyon / Doğal Ahşap Tv Üniteleri

Doğal Ahşap Tv Üniteleri

Merhabalar ham ahşaptan dizayn edilen tv üniteleri son yıllarda hayli talep görüyor, lake ile ölümüne kapışır anlayacağınız. Daha Avrupai bir tarzı olan mobilyaları görünce akla ilk gelen İsviçre ve Almanya’dır. Bu ülkelerde ham ahşap aşırı derecede çok yoğunlukta kullanılırken, ülkemizde daha yeni yeni kullanılmaya başlandı.

”Fakir işi” diye tabir edilen ham mobilyalar, şimdilerde hak ettiği değeri ve ilgiyi görmeye başladı. Evinize sıcak ve samimi bir hava katan bu mobilya türü daha da yükseleceğe benziyor. Önce vitrinler tarihe karıştı, ardından konsollar… Artık herkes yoğun bir tempoda çalıştığı için eşyaya hizmet edecek zamanı bulamayabiliyor, ya da vaktini bu tip işlerle öldürmek istemiyor. Hal böyle olunca konsolların da yerini bu üniteler aldı.

Sol kısımda iki kapılı bir dolabı bulunan modele dekoratif ürünlerinizi yerleştirmeniz mümkün. Basit kitaplığı ile ortalıkta dolaşmayacak ve yıpranmayacak kitaplarınızı muhafaza edebilirsiniz. İkinci parçası ise üç gözlü çekmeceden oluşuyor. Ardiye olarak kullanacağınız modelin aslında depolama alanı da hayli büyük. Dolap içindeki aydınlatma sistemi ile film seyretmek için size harika bir ortam hazırlayan ledler enerji tasarruflu.

ahşap tv ünite modeli

Daha geniş odalar için tasarlanmış tv ünitesi yine iki parçadan oluşuyor, üst kısımda ikili pratik raflarla dilediğiniz gibi dekore etme kolaylığı sunan modelin üç kapaklı dolabı ile özel porselenlerinizi saklayacağınız bir alan sunulmuş . Yine aydınlatmalı olan modelin gelelim ikinci parçasına. Beş adet çekmecesi bulunan model modern ve şık bir tasarıma sahip, evinizde yeterli alana sahipseniz bu tarz bir ünite mutlaka edinmelisiniz.

Aydınlatmalı tv ünite modeli

Sürekli ortalıkta eşyalar mı var? Yeterli alana sahip olamamaktan şikayetçi iseniz buyurun size maksimum depolama alanı sunan tv ünitesi modeli daha. Kapakları tamamen ahşap olduğu için içerisindeki dağınıklığı kimseler bilmeyecek. Özellikle çalışan veya çocuklu aileler için muhteşem bir seçim ve kurtarıcı olabilir.

doğal ahşap tv ünite modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir