Anasayfa / Dekorasyon / Dekoratif El Yapımı Eğlenceli Yastıklar

Dekoratif El Yapımı Eğlenceli Yastıklar

Biçki dikiş ile uğraşanlar bilir, model yastıkların yapımı çok basit. Öyle ki yurt dışında bu yastıkları makine dikişi bilmeyen bayanlar el ile dikiyorlar, gayet de başarılı bir iş çıkartıyorlar. Bu yastıkları yapmak için ihtiyacınız olan şeyler : Paf kalıp, kumaş, makas, elyaf, iğne ve iplik (elde dikecekler için) Bu kadar basit aslında.

İhtiyacınız olan her türlü kalıbı internetten bulmanız mümkün, gerisi sizin hayal gücünüze kalmış. Özellikle çocuk odaları için mutlaka yapmanız gereken yastıklar için özel bir beceri yada yetenek de gerekmiyor. Renkli kumaşlarla odalarınıza karakter katın, yada karakterinizi yansıtın.

Elma figürlü yastıkları evinizin her alanında kullanacağınız gibi bahçelerinize de çok yakışacak. Dilerseniz keçeden de yardım alabilirsiniz, daha büyük ebatlarda yapıp minder olarak da kullanacağınız yastıklar özellikle bebeği olan ailelerin çok işine yarayacak türden.

elma figürlü ev yapımı yastık modeli

Yapımı çok basit modellerden biri de fiyonk figürüdür, dikdörtgen bir kumaş kesip içini doldurun ve ardından dikin. Üzerine de daha ince bir bant geçirip sabitleyin, işte size fiyonk figürlü bir yastık. Yatmak için de ideal olan modeli her renk ve desen de yapabilirsiniz. Elbette hobi mağazalarında da hazırlarını bulmak mümkün, ancak elinizin değdiği yastıkların değeri paha biçilemez. Hediyelik olarak da yapabileceğiniz eğlenerek zamanınızı değerlendireceğiniz yastıklar hediye anlayışına farklı bir boyut kazandıracak.

fiyonk figürlü ev yapımı yastık modeli

Modellerin arasında en iyi ve mesaj içeriği yüksek yastıklar bunlardır kuşkusuz. Okumayı sevmeyen çocuklarınız için yapacağınız yastıklar çok farklı. Hatta çocuklarınızla birliklte kaliteli zaman geçirmek için kaçırılmaz bir fırsat olan yastıkların yapımı hem yorucu değil, hem de çocuğunuz birşeyler yapmanın tadını çıkarak. Kısacası tüm aileyi mutlu edecek bir çalışmayı bence ertelememelisiniz. Görüşmek üzere hoşça kalın…

kitap figürlü ev yapımı yastık modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir