Anasayfa / Dekorasyon / Eğlenceli Desenli Şifonyer Modelleri

Eğlenceli Desenli Şifonyer Modelleri

Bugün sizlere mobilyaların en renkli ve eğlenceli halini tanıtmaya çalışıyorum, öyle alıştığımız tek tip mobilyalardan farklı olarak, desenli renkli modellerin de varlığından haberdar etmek için yaptığım çalışmaları siler de evlerinize renk ve hareket katmak için uygulayabilirsiniz. En azından farklı bir bakış açısı ve yenilik olarak da görmeniz mümkün.

Şifonyerler her türlü eşyayı depolamak için en uygun mobilya türüdür. Ütülenmiş giysilerinizi en iyi muhafaza edeceğiniz araçlardır bizler için. Yenilikçi evler için ideal olan modeller biraz nostaljik, ama bir o kadar eğlenceli ve şık.

Klasik çizgilerin fransız motifleri ile birleşmesi sonucu ortaya çıkan model daha klasik bir tarza hitap etse de, mevcut renkleri ile evinize ferahlık katacak kadar da yenilikçi. Üç çekmeceli modele her şeyi depolama imkanına sahipsiniz, ince uzun kıvrımlı ayakları ile rahatça temizliğinizi yapabileceğiniz gibi, estetik duruşu ile de evinizin her köşesine çok yakışacak.

klasik renkli şifonyer modeli

Yıllardır hep tutulan narçiçeği rengindeki şifonyerin dört adet çekmecesi bulunuyor. Soluk ve koyu renklerden oluşan mobilyaların içinde evinize canlılık katacak mobilyanın kenarları beyaz ile boyanmış. Eskitme kulpları ile sizi adeta zamanda yolculuğa çıkaracak olan model yine uzun ayaklı ve her yere sığdırabileceğiniz boyutlara sahip.

narçiçeği şifonyer modeli

Beş çekmeceli ve eğlenceli kapakları olan yüksek şifonyer, kız çocuklarının odasına çok yakışacak. Esasen beyaz olan mobilyanın kapakları yine dekopaj mantığı ile boyanmış ve ortaya muhteşem bir sonuç çıkmış. Farklı kulpları ile son derece mizah oranı yüksek ve bir o kadar da eğlenceli bir model ile çocuklarınızı mutlu etmek çok kolay. Erkek çocukları için de uygulama yapacağınız modeli bir düşünün derim. Görüşmek üzere hoşça kalın…

renkli desenli şifonyer modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir