Anasayfa / Dekorasyon / Efektli Oda Aydınlatmaları

Efektli Oda Aydınlatmaları

Aydınlatma sistemlerinin her türlüsünü gördüm, ancak bu tarza hayran kalmamak elde değil. Küçük bir ışık kaynağından bu kadar mükemmel figürlerin çıkması gerçekten çok ilginç ve şaşırtıcı. Evinizin ışıklarını kapatıp saatlerce izleyeceğiniz güzellikteki efektli aydınlatmalar sizin de çok hoşunuza gidecek.

Aydınlatmalarda özellikle sarı ışıklar kullanılmış, böylelikle ortama hem sıcak bir hava katmış, hem de figürlerin daha gerçekçi görünmesini sağlamış. Yer kaplamayan bu aydınlatmaları dilediğiniz her alanda kullanacağınız gibi gece lambası olarak da zevkle kullanabilirsiniz.

Ağaç yansımalı bir aydınlatma daha önce gördünüz mü bilemem ama aklınıza gelmeyeceği kesin. Yer kaplamayan özelliği ile boş olan duvarınızı yer açma gereği duymadan aydınlatmanız mümkün. Pil veya adaptörle çalışan modeller çok çarpıcı ve romantik.

ağaç figürlü aydınlatma

Kuş figürlü aydınlatmalar ise sizi uzaklara alıp götürecek türden, çok akıllıca tasarlanmış modelleri evinizde kendiniz de yapabilirsiniz ancak bunun için biraz daha kuvvetli ve yoğun bir ışığa ihtiyacınız olacaktır. Figür gereği bahçe ve balkon için de kullanacağınız eğlenceli modeller ilgi çekici, çevrenizde veya evinizde fark yaratmak hiç bu kadar kolay ve düşük maliyetli olmamıştı.

farklı figürlü aydınlatmalar

Tam bir çocuk odası için düşünülmüş gece lambası olarak tabir ettiğimiz aydınlatmaların bir de melodi özelliği bulunuyor. Ayrıca 360 derece dönme özelliği ile çocuğunuzun daha çabuk uykuya dalmasını sağlayan kullanışlı aydınlatma ile duvarlar yıldızlarla dolup taşacak. İçine dilediğiniz renk minik ampul yerleştirip odanın ambiyansını ara ara değiştirebilirsiniz. Çocuklar için daha güzel bir hediye düşünemiyorum, üstelik fiyatları da çok makul. Yeni konuda görüşmek üzere hoşça kalın…

yıldız figürlü aydınlatma

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir