Anasayfa / Dekorasyon / Evimin Trendi Renkli Perdeler

Evimin Trendi Renkli Perdeler

Bir evin olmazsa olmazıdır perdeler, son yıllarda stor gibi alternatif ürünler çıksa da hakimiyet hala perdelerde kuşkusuz. Perde ve güneşlik ikilisinden sonra fon perdeleri de evlerimize girdi, bu yazımızda sizlere fon ve mutfak perdelerinden bir de dekoratif süslemelerinden bahsedicez.

Artık perde renkleri beyaz ve krem tonlarıyla sınırlı değil elbette, her renk dekorasyona uygun uçsuz bucaksız yelpazede dilediğiniz rengi bulma şansını veren üreticiler çıtayı her geçen gün biraz daha yükseltiyorlar. İstediğiniz modeli abartısız her bütçeye uygun halini bulacağınız modeller ev dekorasyonunuzu tamamlamanız için şart gibi bir şey.

İşte size alıştığınız modellerin dışında harika bir perde kombini. Modelin askılı olmasından dolayı pilileri biraz daha az, buda size ütüleme esnasında inanılmaz kolaylık sağlayacak. Gül detayları bulunan bantları ve fırfırlarıyla yarı nostaljik yarı modern olan perde takımı english home tarzında. Beyaz zemin üzerinde aynı renk gül baskılarıyla renklenen güneşlik ise iki kanat olarak düşünülmüş. Şeker gibi sıcacık bir model.

pembe dekoratif fon perde modeli

Mutfaklar için son derece kullanışlı olan güneşlik modeli renkli ve enerjik görünüyor. Bebe mavisi zemin rengine pembe gül desenleri eklenmiş, sabitleme fiyongu bulunan ve istediğiniz zaman elinize dolanmayacak modeli hem güneşlik, hem de dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Laf aramızda aynı modelden bizim mutfağımızda da var, çok kullanışlı ve görsel olarak farklı duran perdeyi görenler hayran kalıyor.

pembe çiçekli perde modeli

Perdeleri toplamak için pek çok aparat bulmanız mümkün, ancak böylesini görmediğinizden eminim. Kurdele nakışı bilen herkesin kolaylıkla yapacağı bu sabitleme aparatı sizlere ilham olacaktır. Misafir odalarınızı renklendirecek gül detaylı model çok gösterişli ve romantik bir tarzın yansıması olsa gerek. Görüşmek üzere hoşça kalın…

beyaz gül detaylı fon perde modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir