Anasayfa / Dekorasyon / Ev Dekorasyonu İçin Duvar Kağıtları

Ev Dekorasyonu İçin Duvar Kağıtları

Merhabalar yavaş yavaş badana sezonu açıldı, bu düşünce de olanlara hitaben bir de duvar kağıdı modellerini tanıtmak istiyorum. Birkaç yıldır odanın tek duvarına uygulanan temalı veya manzaralı duvar kağıtları evinizin havasını bir anda değiştirecek.

Artık silinebilir duvar kağıtları da üretildiği için kararma leke tutma derdine de son veren yeni modellerin bir de kabartmalı desenli olanları var ki bunlar ayrıca kullanışlı. Çünkü duvar kağıdından sıkıldığınız zaman üzerine boya geçip döküntü olmadan evinizi yenileyebilirsiniz. Ayrıca kabartmalı oldukları için duvar boyanız çok daha şık bir görünüme kavuşacaktır.

Her renk eve uyum sağlayacak doğal taş görünümlü duvar kağıtlarının modası hiç geçmiyor. Yazlıklarda veya balkon, bahçe gibi açık alanlarda da çok havalı duracak bu modeli su geçirmeyen duvarlarınıza uygulamanızı öneririz. Modelde de görüldüğü gibi tek duvara yapılan duvar kağıdı hem mekanı boğmamış, hem de sıcak bir hava katmış.

doğal taş görünümlü duvar kağıdı

Daha klasik bir tarz olan gül figürlü duvar kağıtlarının rengini mobilyanıza ve dekorasyonunuza uygun renkte seçebilirsiniz. Zemin renginin açık olmasına özen gösterin, zira evinizi fazladan aydınlatacaktır beyaz renk. Büyük desenli duvar kağıdı ortama romantik bir esinti katmakla birlikte ailece sıcak sohbetlerin yapılacağı huzurlu bir alan oluşturulmuş.

gül desenli duvar kağıdı

Amerika manzaralı duvar kağıdı siyah beyaz olarak düşünülmüş, bir yandan eskitme bir yandan da teknolojiyi vurgulayan tasarım daha ziyade genç kesim tarafından kabul görüyor. Evinizin en büyük ve boş duvarına uygulayacağınız enerjik model yeni ufuklara yelken açmanızı sağlayacak. Tekli bir neon renk koltuk ile tamamlanan dekorasyon gayet başarılı olmuş. Görüşmek üzere hoşça kalın…

manzara figürlü duvar kağıdı

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir