Anasayfa / Dekorasyon / Ev İçin Basit Düzenleyiciler

Ev İçin Basit Düzenleyiciler

Tekrar merhaba bayanlar yapımı kolay ancak hayat kurtaran bir sayfa ile daha birlikteyiz. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz düzenleyicilerle mutfaktan banyoya, kişisel eşyalarınızdan aksesuarlara varıncaya kadar sizi derleyip toplayacak mini düzenleyicileri biraz tanıtıp biraz da anlatacağım sizlere.

Uygun malzemelere sahipseniz denemenizde fayda var derim, zira her biri kolaylıkla yapılacak fonksiyonel modeller. Benim en çok hoşuma giden mutfak bezleri için yapılmış düzenleyici hoşuma gitti, hem de kolay kurumasını sağlayacak olan modeli gelin yakından inceleyelim.

Nemden iyice yıpranmış bir tahta üzerine yapıştırılan tahta mandalların bu kadar işe yarayacağı hiç aklınıza gelir miydi? Benim gelmezdi doğrusu. Son derece zeka ürünü olan modeli yapmak için hiç vakit kaybetmeyin, Üstelik herkesin de dikkatini çekeceğinden zerre şüphem yok.

pratik düzenleyiciler

Evinde büyük olan herkesin mandal sepetinde ahşap mandal bulmak mümkün. Elinizdeki mandalların demirleri paslandı diye üzülmeyin bir kaç boya ile çözemeyeceğiniz sorun yok. Bu arada eşarpların ütüsünü muhafaza edeceği düzenleyiciye aklınıza ne geliyorsa asın veya sıkıştırın. Ayrıca askı olarak da kullancağınız model oldukça kullanışlı ve basit, denemek için hiç vakit kaybetmeyin.

ev yapımı düzenleyiciler

Sizin de evinizde sık sık bir şeyler kırılıp dökülüyorsa ve sürekli yenisini almaktansa geri dönüşüm yapmanız en doğru çözüm olacaktır. Hem sürekli harcama yapmak zorunda kalmazsınız, hem de sıra dışı ürünlerle evinizi renklendirebilirsiniz. Aşağıdaki model üzerinde de görüldüğü gibi kırılan bir çerçeve ile yeniden ve yeni tasarımlar yapılabilir. Kiminin eskisi, kiminin yenisidir sözünden ilham alarak yapılan düzenleyici bence gayet başarılı.  Tüm aksesuarlarınızı bir araya toplamak için iyi bir seçim olacaktır sizin için.

basit düzenleyici modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir