Anasayfa / Dekorasyon / Banyo İçin Dekoratif Mozaikler

Banyo İçin Dekoratif Mozaikler

Bir süredir değinmediğimiz bir konu ile devam etmek istiyorum, banyo ve mutfaklarda yeni trend mozaik, fayans ve bordürlerden sonra farklı bir stil arayanlara yönelik tasarlanmış mozaikler ışıl ışıl ve rengarenk. Osmanlı desenlerinden tutun da modern çizgilere varana kadar geniş bir yelpazede ürün seçeneği sunan ve canlı renkleri ile dikkat çeken mozaikler evine ve banyosuna yeni bir soluk getirmek isteyenler için ideal.

Aslında son dönemde mutfağın yanında koridorlara da uygulanan bu yöntem ile duvar temizliği kolaylaşırken, farklı desenlerle de eviniz hareketlenecek.  Elbetteki evye veya diğer aksesuar seçimi mozaik deseni ile doğrudan alakalı olmalı, aşağıda yer verdiğimiz modellerin genel uyumuna ve ahengine hayran kalacağınızdan eminiz.

Canlı renkleri ve doğa dostu desenleri ile bol çiçekli ve eğlenceli bir örnek ile başlayalım. Dinamik bir model olarak kabul ettiğimiz model genç kesime ve kendini genç hissedenlere yönelik dizayn edilmiş. Modele fayanslar ve duvar boyası da eşlik ediyor olsa da çok sıra dışı bir tasarım ortaya çıkmış. Zamansız çiçekler ve derin gökyüzü eşliğinde banyo size fazladan keyif ve huzur verecek.

çiçek desenli banyo mozaiği

Osmanlıyı ve hamamları andıran yapı sedefli mozaiklerle birleşince ortaya muazzam bir görüntü çıkmış. Otantik bir tarzı temsil eden banyo örneğinin en güzel detayı ise kuşkusuz mermer evyhe detayıdır, Osmanlı yapısı ile geçmişten günümüze gelen çizgiler ile birleşmiş şimdi ki tabiri ile vintage tasarım olan model üzerinde petek figürlü mozaikler dikkat çekiyor.

otantik desenli banyo mozaiği

Modern çizgilerle dizayn edilen çiçekli böcekli modelin en vurucu özelliği renkleri olsa gerek. Sedefli taşlar ve mavinin tonlarının kullanıldığı modelde, relax olmak için başka hiç bir şeye ihtiyaç duymayacaksınız. Doğru ışıklandırma ile banyodan çıkmak istemeyeceğiniz harika bir tasarım olmuş. Evinde yenilik isteyenler, buyurun size şık ve akılcı bir yenilik.

yhaprak figürlü banyo mozaiği

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir