Anasayfa / Moda / Aksesuar / Renkli Simli Güneş Gözlükleri

Renkli Simli Güneş Gözlükleri

Yaz için alışıldık klişe modellerden farklı olarak sizlere, renkli ve simli olan son derece ışıltılı koleksiyon modellerini tanıtacağız. Güneşten koruyan ve göze hitap eden modeller çerçeve rengine uyumlu olarak renkli camlardan dizayn edilmiş. Simli oluşları güneşin altında ışıldamanızı sağlayacak, kedi gözlüğünü andıran çizgileri ile yüzünüzü daha uzun gösterecek olan gözlükler daha ziyade yuvarlak ve kare yüz hatlarına sahip olan bayanlara yönelik hazırlanmış.

Kıyafetlerinizin rengi ile kombinleyeceğiniz gözlükler geniş bir renk yelpazesine sahip, uv filtreli yüksek korumalı modellere bir şans vermeniz gerekiyor. Ray Ban’ın klsik modellerini yakışan yakışmayan herkes kullanırken, siz bir yenilik yapmak ve fark yaratmak için bu tarz gözlüklere yönelebilirsiniz.

Üstelik tatillerde daha enerjik ve tatil moduna uygun renklere sahip güneş gözlükleri ile mayo ve bikini renginize kolaylıkla eşleyeceğiniz modeller esmer tende de ayrıca havalı duracaktır. Her rengin çerçevesi ile camının renkleri özellikle farklı renklerde üretilmiş. Bu da daha kolay uyum sağlar kıyafetlerinize, yazın olmazsa olmaz aksesuarlarından olan gözlükler sıcak ve samimi.

gri simli güneş gözlüğü modeli

Modellerde sabit dore renkli metal kullanılmış ki, son dönemde her üründe bu rengi görmek mümkün. Altın varaklarla başlayan bu akım gözlüklere kadar ulaşmış durumda. Eğer fiyatlar size pahalı geliyorsa 2. el sitelerinden modelleri yarı fiyatından daha az bir ücretle almanız mümkün. Aynı şekilde fazla olan eşyalarınızdan kurtulmanın en iyi yolu, yine 2. el mağazalarında satışa sunarak yapılabilir.

kırmızı simli güneş gözlüğü modeli

Nihayetinde her bütçeye uygun bir model mutlaka vardır, ancak sağlığınızı bozmayacak filtre ve koruma düzeyi yüksek olan modellerden asla vazgeçmeyin. Farklı bir tarza sahip modelleri beğeneceğinizden eminim, yeniliklere açık olun ve farklı olmaktan çekinmeyin. Görüşmek üzere hoşça kalın…

pembe simli güneş gözlüğü modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Mayo Seçiminde Püf Noktaları

Dış giyim kıyafetlerinizi şekillerine göre seçtiğiniz de oldukça şık ve kusursuz bir görünüm sergilerken plajında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir