Anasayfa / Dekorasyon / Evinizi Isıtacak Dekorasyon Önerileri

Evinizi Isıtacak Dekorasyon Önerileri

Dekorasyon, ucu bucağı olmayan, sınırların ortadan kalktığı bir dünyadır. Bu dünyada özgürce hareket etmek, her bireyin hakkıdır. İmkânlar dâhilinde, herkes istediği dizaynı yapabilir ve ortaya çıkan sonuç, fikrin sahibi mutlu eder. Yaşam alanları olan evlerimizde ise dekorasyon çok daha büyük bir öneme sahiptir. Bu mekân bizimdir ve hayatın her türlü kötü etkilerinden arındığımız, hayata yeniden hazırlandığımız ortamdır. Her detay önem arz eder burada, her eşyanın bir anlamı vardır.

dekorasyon önerileri

Dekorasyon konusu, bir moda kavramı olarak da düşünülebilir. Bu kavramı belki elle tutamayız ancak her şeyine hâkim olabiliriz. Yenilikle gözlerimizin önünde cereyan eder ve bu yenilikleri yaşam alanlarımıza hemen uygulamak isteriz. Bu nedenle dekorasyon modasına farklı bir gözle bakmalıyız. Dergiler, internet siteleri ve bu konu üzerinde çalışma yapan işletmeler, dekorasyon modasının takibi için öncelikli noktalardır.

dekorasyonun püf noktaları

Yeni Düşüncelerle Yenilenin

Buralardan yeni düşünceleri alarak, yaşam alanlarınıza en güzel şekilde uygulayabilirsiniz. Örnekler üzerinden devam edelim. Eviniz içerisinde en çok vaktinizi geçirdiğiniz odanın rengini diğerlerinden farklı yapın, bu odaya sizi olumlu yönde etkileyecek tablolar asın. Yer minderleriyle ortamın daha samimi olmasını sağlayın. Ahşap mobilyaları burada kullanarak, daha farklı bir ortamın oluşmasına izin verin. Kokulu mumlar serpiştirebilirsiniz etrafa, bunlar sizin havanızı değiştirecektir. Tütsü de olabilir ancak o biraz daha ağır gelebilir, bu noktada tercihiniz kokulu mumlar olmalıdır. Rahat oturma gruplarını seçin ve mümkün olduğunda eşyaların çok yer kaplamasına izin vermeyin.

modern dekor örnekleri

Çok eşyanın yer aldığı bir oda, hayatın kısıtlandığı bir oda olur. Bunun önüne geçmek sizin elinizde, daha az eşya tercihiyle hayata yer açın. Ebeveyn odalarınıza gelince, eskisi gibi büyük dolapların yerine, gömme dolapları tercih edin. Renkli abajurlarla hayatınızı renklendirin. Odanızın durumu uygun ise, bir bölme oluşturarak giyim odası tarzın bir yer meydana getirin. Kazanacağınız bu yeni alan, ebeveyn odanızı olduğundan daha büyük gösterecektir. Böylelikle eşinizle bir arada yaşayacağınız oda, daha mutlu bir hale gelmiş olacak. Evin pozitif etkisi olduğunu unutmayın. Hayatın tadını, en güzel anlarınızı, evinizde çıkarın.

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir