Anasayfa / Dekorasyon / Gökkuşağı Renkli Halı Modelleri

Gökkuşağı Renkli Halı Modelleri

Evlerimizin emektar yer döşemeleri yıllardır küçük farklılıklarla bizlere hizmet ediyordu. Ancak büyüyen pazarda son yıllarda inanılmaz büyük hamleler ve ilginç tasarımlar yapılmaya başlandı. Hal böyle olunca uçsuz bucaksız bir ürün yelpazesine de kavuşmuş olduk.

Bugün sizlere tanıtacağım ürünler benim çokça dikkatimi çekti ve sizlerle paylaşma gereği duydum. Geometrik desenli asimetrik halılar ile salon ve çocuk odalarınıza yeni ve dinamik bir soluk getirebilirsiniz. O kadar renkliler ki kombin gereği bile duymayacaksınız, modern evlerin baş tacı olacak modelleri yakından tanıyalım.

Paspası andıran model asimetrik ve gayet büyük bir halı. İster evin bir köşesine, isterseniz de odanızın tam ortasına keyifle serin. Renk patlaması olan ve iç içe girmiş renkleri ile yüzünüzü güldürecek halıları neredeyse her yerde bulmanız mümkün. Kabartmalı halıya misafirleriniz bayılacak.

daire renkli halı modeli

Geometrik küp şekillerinden oluşan asimetrik halı evinizi ısıtacak renklere sahip. Sıra dışı bir tarz için evinizin olmazsa olmazı bu halılar alışılmıştan farklı olarak karşımıza çıkıyor. Bu halıyla çocuklarınıza geometriyi sevdirip daha iyi anlamasını sağlayabilir, onlara oyunla anlatabilirsiniz. Ayrıca çocuk odasına da serebileceğiniz halı ile kızlarınız sek sek oynayabilirler, kısacası her türlü amacınıza hizmet edecek halılara mutlaka bir şans verin.

kreli geometrik halı modeli

Bahsi geçen modeller size fazlaca radikal geldi ise buyurun size daha geleneksel bir model. Yine renk cümbüşü yaşatan dikdörtgen halının üzerinde minik küpler bulunuyor, pixelleri andıran yapısı ile yine evinizde farklılık yaratacağınız canlı halı modeli ile modern evlere yenilik ve hareket gelecek. Fiyatlara gelince, yeni bir stil olduğu için diğer halı modellerinden biraz daha farklı bir fiyata sahip olsalar da kısa zamanda normale geleceğinden eminim. Görüşmek üzere hoşça kalın…

küp şeklinde halı modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir