Anasayfa / Dekorasyon / Dore Rengi Sarkıt Aydınlatmalar

Dore Rengi Sarkıt Aydınlatmalar

İlk bakışta abartısız küpe sandığım ve sonradan aydınlatma sistemi olduğunu anladığım estetik ve modern aydınlatma modelleri ile devam ediyoruz. Dore renginin asaleti ile ince bir zevkle tasarlanmış modeller büyüleyici güzellikte, çoklu aydınlatmanın en güzel halini paylaşacağımız modeller ışıl ışıl.

İnce yapıları ve detaylardan uzak sade bir o kadar da yalın modellerden oluşan mini galeriyi beğeneceğinizden kuşkum yok. Dorenin metalle birleşmesi sonucu ortaya çıkan zevkli modeller özellikle yemek masalarınızın üzerinde çok şık duracaktır.

İşte küpe olduğunu düşündüğüm model 🙂 İkili aydınlatması günümüzde pek kullanılmayan yuvarlak ampullerden oluşuyor. Dore metale yansıyan ışığı ile parlayan metal, duvarlarınıza yansıyacak. Ayrıca diğer ampullere oranla daha ekonomik olan yuvarlak ampuller bütçenizin dostu. Odaya yaydığı beyaz ışık ile gözleriniz yorulmaz ve daha tok bir aydınlatma elde edersiniz.

dore ikili sarkıt aydınlatma modeli

Sıradaki aydınlatma modeli ise led panelli yine çok ekonomik bir model. Üçlü küreden oluşan ve şeffaf dayanıklı materyallerle tavana asılan modelin boyunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ampul mantığı olmadığı için daha düşük ışık verecek olan panel sistemi yine yemek masalarının üzerini süsleyecek. Yarı mat dore metalden dizayn edilen model orijinal bir tasarım olmuş.

dore küre sarkıt aydınlatma modeli

Beşli sarkıt aydınlatmanın ilk bakışta bir nevi avize olduğuna inanmak gerçekten güç. Son derece kaliteli kromdan tasarlanan parlak dore aydınlatmanın içinde minik küreler bulunuyor, evinizin havasını bir çırpıda değiştirecek güzelliğe sahip modelleri araştırmak için bence daha fazla zaman kaybetmeyin. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre bir model mutlaka vardır, en iyi yanları ise çok elektrik yakmamalarıdır. Doğa ve bütçe dostu aydınlatmalar, avize mağazalarında ve yapı marketlerde sizleri bekliyor. Görüşmek üzere hoşça kalın…

dore sarkıt aydınlatma modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir