Anasayfa / Dekorasyon / Hayatınızı Kolaylaştıracak Kolçak Sehpa Modelleri

Hayatınızı Kolaylaştıracak Kolçak Sehpa Modelleri

Televizyon keyfi yapanlar için mükemmel bir tasarım örneği ile karşınızdayız. Koltuk kolunda durmayan bardak, kumanda veya telefon… Devrilen, düşen veya sık sık kaybolan eşyalarınıza çözüm amaçlı dizayn edilen pratik sehpalar hayatınızı kesinlikle kolaylaştıracak.

Yer kaplamayan bu sehpaları marangozda da yaptırmanız mümkün, dolayısı ile nerede bulucam telaşına kapılmanıza gerek yok. Bir dönem bu modellerin kumaş versiyonları vardı, çok cepli uygulama tutmuş olmalı ki ahşaba geçiş yapmışlar.

Eskitme görünümlü koyu renk ahşaptan dizayn edilen model ayaklı. Koltuğun altına girdiği için yer kaybı yapmadığı için devrilme riskini de ortadan kaldıran modeli dilerseniz yatak için de kullanmanız mümkün. Bana göre tek dezavantajı ayarlanabilir boy olmadığı için böyle bir şeye rastlarsanız kesinlikle kolçak boyunu bilmeniz gerekiyor. Uzun veya kısa gelmemesi için bu önemli bir detay, yanda bulunan mini rafı ile gazete, dergi veya kitabınızı koyabileceğiniz şık bir tasarım olmuş.

ayaklı kolçak sehpa örneği

Bu model ise daha basit ve kolçağa takılan ayrıca istediğiniz yere kolaylıkla monta edeceğiniz bir model. Yine yanda bir cebi bulunan daha küçük ebatlara sahip model ile tv seyretmekten ayrıca keyif alacaksınız. Rahatına düşkün aileler için dizayn edilmiş model hem sıra dışı hem de çok yaratıcı bir fikir. Misafiriniz geldiğinde klişe sehpalarla uğraşmaktansa böyle bir seçim bence çok daha mantıklı ve makul.

fonksiyonel kolçak sehpa örneği

Üç adet tahta parçasının bir araya gelmesi ile oluşturulan sehpanın hiçbir özelliği yok. Evinizde matkap varsa birkaç dakika da yapabileceğiniz kadar kolay ve kullanışlı, az önce de dediğim gibi yer kaplayan sehpalarla uğraşmaktansa her kolçağa böyle bir sehpa yapıp yerden tasarruf edeceğiniz gibi farklı bir tarz da elde etmeniz mümkün. Görüşmek üzere hoşça kalın…

basit kolçak sehpa örneği

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir