Anasayfa / Dekorasyon / Pratik Gömme Mutfak Masaları

Pratik Gömme Mutfak Masaları

Merhaba bayanlar amacımız dar ve can sıkıcı alanları daha kullanışlı hale getirmek, bu gün sizlere dar bir mutfağa sahip olan bayanlar için ihtiyaç dahilinde pratik bir şekilde açıp, işiniz bittiğinde ayak altından çekilecek kullanışlı masaları örnekleri ile birlikte gösterip anlatacağım.

Bayanların mecburen en çok vakit geçirdiği alan kuşkusuz mutfaktır. İşte tam da bu noktada rahat edeceğiniz vakit geçirmekten zevk alacağınız mekanlar oluşturmalısınız ki, geçirdiğiniz vakit size ızdırap değil keyif versin. Mutfağınıza masa koymak alanı çok daraltıyor veya hiç yer bırakmıyorsa pratik, kullanışlı mutfak masaları ile henüz tanışmadınız demektir.

Eğer mutfak dolaplarınızda ek varsa o eki en iyi şeklide değerlendirebilirsiniz. Masanın ayakları geçecek kadar aralık bırakmanız yeterli olacaktır, kullanım esnasında ortaya çekip yemeğinizi yedikten sonra aynı şeklide dolap veya çekmecenizin üzerine itip ortadan kaldırmanız mümkün. Pratik bir çözüm yolu olarak sunduğumuz örnek işe yaracaktır.

kapanabilir mutfak masaları

Farklı bir seçenek de tezgaha gizlenmiş masa örneği, çekmeceyi çekin ve masanız hazır. İnanılmaz yaratıcı bir fikir olarak karşımıza çıkan mini masa örneği, hem sıra dışı bir fikir, hem de son derece kullanışlı. Çevrenizdekilerin hayranlıkla bakacağından kuşkum yok. Eğer mutfağınızda yer yoksa mükemmel bir çözüm olacaktır sizin için.

gizli mutfak masası

İlk model ile aşağı yukarı aynı olan örneğin en büyük avantajı tekerlek ayaklara sahip olmasıdır. Böylelikle istediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz, dilerseniz duvara da katlanır bir masa monte ettirip kullanım dışı olduğunda ortadan kaldırın. Mutfaklarda çareler tükenmez, sayfamızı takipte kalın daha pek çok parlak fikir bizimle birlikte su yüzüne çıkacak. Görüşmek üzere hoşça kalın…

portatif mutfak masaları

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir