Anasayfa / Dekorasyon / Kahve Rengi Modern Yatak Odaları

Kahve Rengi Modern Yatak Odaları

Sürekli beyaz mobilyalardan bahsettik, şimdi renk olarak biraz daha klasik ama son derece modern çizgilerle birleşen sürgü kapaklı yatak odası modellerini tanıtıcaz. Daha sade ve ekonomik olan modellerden oluşan mini galeri evlilik hazırlığı yapan adaylar için de mutlaka incelenmesi gereken türden.

Uzun zamandır tercih sebebi olan sürgü kapaklı gardıroplarla dolap içlerini çok daha fazla ve rahat kullanacaksınız, geniş askı sistemi ile kapaklı modellere oranla daha fazla yer alanı sunan modeller ayrıca trendler arasında yer alıyor.

Diğerlerinden farklı olarak üç sürgü kapaklı modelin orta kapısı ahşap iken, diğer kapakları siyah cam olarak düşünülmüş. Evinizi yarı mat aydınlatacak olan modeli çocuklu aileler için pek önermiyoruz. Zira üzerindeki parmak izlerini fazlası ile gösterecek olan modelin yine bazasız, şık başlıklı yatağı bulunuyor. Yuvarlak hatlara sahip şifonyer ve komidinleri ile modern olan model düşünmeniz gereken takımlardan biridir.

kahve rengi çizgili yatak odası modeli

İki kapılı sürgülü gardırobun tek kapısı tamamen aynalı ve diğer kapısı da krem rengi olarak düşünülmüş. Üzerinde farklı bir figür bulunan ve modeli hareketlendiren tasarımın bazalı şık bir yatağı bulunuyor, dikdörtgen şifonyeri ve ve basık komidinleri ile tasarım harikası olan sade ve zarif model mağazalarda sizleri bekliyor.

kayve rengi sürgülü yatak odası modeli

İki kapılı gardırobun üzerinde geometrik şekiller bulunuyor, diğer modellere göre daha kapsamlı ancak bir o kadar da sade olan model yine bazasız olarak düşünülmüş. Sade bir makyaj masası, komidin ve şifonyeri ile özellikle yatak odasını yenilemek ve ekonomik olmasını isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor model. Görüşmek üzere hoşça kalın…

sürgü kapak aynalı yatak odası modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir