Anasayfa / Dekorasyon / Yeni Akım Stor Perdeler

Yeni Akım Stor Perdeler

Son yılların en büyük atağı kuşkusuz stor perdelerdir, hemen her evde göreceğiniz şık ve gösterişli sayısız modelle dolu perdelerin artılarının yanında eksilerinden de bahsetmek elbette boynumuzun borcu. Dik duran ve açma kapama özellikli storlar tül perde de bulamayacağınız kadar renkli ve desenli. ister duvara isterseniz de tavana monta edeceğiniz model, kabul etmek gerekir çok şık ve havalı duruyor.

Ancak bununla birlikte cam açıp kapatırken ciddi sorunlar yaşatan ve yıkaması veya silinmesi ayrı bir dert olan modellerin bana göre en kötü yanı ise, bahçe kapısına böyle bir perde düşünmekle başlıyor. Kendi evimden pay biçerek söylüyorum ki, bahçe kapısına konulan perde girip çıkarken ciddi sorunlar yaratırken sürekli açıp kapatmak zorunda olmak da daha çabuk yıpranmasına neden oluyor.

Pencereler için bir yorumum yok ancak bahçe kapısına bu tarz bir model asla önermem. Çocuk odaları için düşünülecek olan model sürekli açılmayan pencerelerde daha uzun ömürlü olacaktır. Üzerindeki çeşitli figürlerle çocuğunuzun mutlu olacağı ve odasına yakışacak modellerin mağazalarda çok farklı seçeneklerini bulabilirsiniz.

çocuk odası stor perde modeli

Mutfak penceresi için de ayrıca kullanılacak storlar yarım pencere sistemini kullananlar için ideal. Tam ölçülerde yapılan ve boyunu dilediğiniz gibi ayarlayacağınız model storlardan düşünürseniz, malum mutfak olduğu için mutlaka leke tutmayan ve kolay temizlenen bir kumaş seçimi yapmanız hayatınızı kolaylaştıracaktır. Mutfağa uygun tasarımlardan oluşan modelleri de görmelisiniz.

mutfak için stor perde modeli

Salon ve oturma odaları için düşünülmüş beyaz zemin üzerinde pembe çiçek detayları bulunan model zebra desenli. Bu içinde hem tül, hem de güneşliği barındırdığı anlamına geliyor. Ne kadar özen gösterirseniz gösterin ille de aralarda boşluk kaldığını da unutmamak gerek. Pencere önü açıklıksa yada yüksek katlarda oturuyorsanız mutkala bu tarz kolay ve pratik bir model seçimine gitmelisiniz.

salon için stor perde modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir