Anasayfa / Dekorasyon / Kız Bebek Oda Takımları

Kız Bebek Oda Takımları

Beyaz ve pembe renklerle dizayn edilmiş odalar iç açıcı ve çok cici, kız bebek sahibi olan anne ve babalara farklı fikirler sunmak adına hazırladığımız sayfa çok şeker. İnsanın yüzünü gülümseten modelleri görünce siz de çok seveceksiniz, bebeği için oda almayı düşünen annelerin ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

Bebek odalarının klasiği beyaz mobilya takımları ile pembe dekorasyon kombinlenince ortaya şahane sonuçlar çıkıyor. Geniş odalarda çok daha şık duracak modeller ile her şeyi  ortadan kaldırıp temiz ve düzenli bir ortam yaratmanız artık çok daha kolay.

Koyu pembe ile boyanmış odanın bir duvarında bordür detayı ilk göze çarpanlar arasında, iki kapılı gardırobu, dört çekmeceli şifonyeri ile tüm eşyalarını rahatlıkla kaldırabileceğiniz depo alanı bulunuyor. Raflı dolabı ile oyuncak ve çanta gibi aksesuarları da güzel bir biçimde sergileyeceğiniz yeni doğan ve bebekler için dizayn edilmiş oda gayet sade bir tasarıma sahip.

beyaz sade kız bebek odası modeli

Klasik bir tarza sahip olan bebek odasının gardırobu üç kapaklı ve orta kapağı cam olarak düşünülmüş. Alt kısımda üç çekmecesi bulunan ve yeterli depolama alanına sahip olan modelin beşiğinin de ayak ucunda yine çekmece bulunuyor. Beşikten bağımsız da kullanılabilir çekmeceler ile beşiğiniz bir anda tekli yatağa dönüşüyor. Uzun vadeli kullanacağınız modelin şık bir şifonyeri de var. Bebek ve aynı zamanda çocuk odasına dönüşebilen modeli bir düşünün derim.

beyaz şık kız bebek odası modeli

Sezonun en trend modelleri arasında kabul gören kız bebek odası takımının gardırobu başlı başına bir fenomen. İki kapılı ve yarı cam olan modelin iç kısımda perde detayı bulunuyor. Cibinlikli beşiği, şık şifonyeri ve komidin detayı ile tam bir oda olan modelin oyuncak dolabı ve tekli bir de koltuğu bulunuyor. Emzirmede hayatınızı kolaylaştıracak koltluklardan edinmelisiniz.

pembe beyaz kız bebek odası modeli

Hakkında admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir