Anasayfa / Dekorasyon / Salon Köşe Takımı Modelleri

Salon Köşe Takımı Modelleri

Küçük salona sahip olanlar veya yerden tasarruf etmek isteyenler için yeni sezon köşe takımlarından bahsetmek istedik. Dinamik görüntüsünün yanında açık renk olan modellere bayılacaksınız. Farklı boy ve ebatlardaki modellerden biri mutlaka evinize uyum sağlayacaktır. Renk tercihleri de elbette size kalmış, Pofuduk modeller de var, çekyat görünümlü sade olanlar da.

Köşe takımlarının en büyük ızdırabı çekilmeyişiydi, ancak artık bu sorun değil. Yeni modeller hem ağır değil hem de montalatmazsanız istediğiniz parçayı istediğiniz yere koyacağınız gibi çekerken de sıkıntı yaşamazsınız. Özellikle temizlik sırasında bunaltan köşe koltukların olumsuz tüm yönlerini unutun.

Az önce pofuduk derken tam da bu modeli kast etmiştim, açık renkli oluşunu dezavantaj olarak görenler için yaşasın koltuk örtüleri 🙂 Ayrı ayrı da kullanacağınız modelin konforu buradan anlaşılıyor. Yataklı model ani gelen misafirleriniz için kurtarıcı özelliğe sahip, şık ayakları ve çoklu yastıkları ile dinlenmenin tadına varacağınız modelin oldukça geniş bir renk yelpazesi bulunuyor.

beyaz köşe takımı modeli

Mavinin en güzel tonundaki kadife döşemelik kumaştan dizayn edilen modelin ayakları beyaz ahşaptan dizayn edilmiş. Yüksek ayaklı oluşu, koltukları çekiştirmeden rahatlıkla temizleyeceğiniz anlamına da geliyor elbette. Diğer modellere oranla daha geniş bir oturma alanı sunan modelin bir eksisi ise, ne sandık ne de yatak olma özelliği yok. Benim en sevdiğim modeller arasında olan, sandıksız ve yataksız modellerin en iyi yanı ise sürekli açılıp kapanmadığı için çok daha uzun ömürlü olmalarıdır.

mavi köşe takımı modeli

Yine bol yastıklı puf puf bir model ile devam ediyoruz, oldukça farklı bir tasarıma sahip olan koltuk takımının minderleri çıkartılabiliyor. Bu da yıkama da büyük kolaylık sağlayacak türden, altı sandıklı olan koltukların kolçak kısımlarında büzgüler bulunuyor. Gri renkli sıra dışı koltuk modeli özel tasarım.

gri beyaz köşe modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir