Anasayfa / Dekorasyon / Mutfak İçin Tasarım Evyeler

Mutfak İçin Tasarım Evyeler

Bayanların kuşkusuz en çok vakit harcadığı yerdir mutfak, hal böyle olunca mutfakta kullanılan ürün ve eşyalar da ayrıca önem kazanıyor. Yeni konuda sizlere özel tasarım mutfak evyelerinden bahsedicem ve birkaç örnekle de yenilikçi fikirler sunmak istiyorum.

Öyle bildiğiniz, alıştığınız evyeleri unutun. Akla ilk gelen soru evyede de yenilik veya moda olur mu? sorusuna cevaben söylemek isterim ki, artık dünyada kullanılan istisnasız her ürün ve eşyada inanılmaz bir pazar mevcut. Dolayısıyla evyelerdeki yeniliklere de aslında pek de şaşırmamak gerekiyor diye düşünüyorum.

Yiyeceklerinizi kesmek için yeterli alanınız yoksa veya kesme tahtasından hoşlanmayanlardansanız işte size son derece yaratıcı ve pratik bir çözüm. Evyenin içinde kesme, süzme veya kap mahiyetinde kullanacağınız bir evye modeli. Eğer yeme içme biz de hiç bitmiyor diyorsanız bu model tam da size göre, peki bulaşığı nerede yıkayacağız diye sorarsanız, bu saydığımız özellikler evyeye sabit değil dolayısıyla işiniz biter bitmez kolayca çıkartıp musluk kısmını kullanmanız mümkün. Böylelikle geniş alanlara ihtiyaç duymadan pratik ve en önemlisi temiz bir şekilde tüm işinizi ortalığı kirletmeden yapabilirsiniz.

fonksiyonel mutfak evye modeli

Su parkını andıran eğlenceli ve orijinal bir fikirle devam edelim, kavisli ve eğik evye modeli daha ziyade geniş tezgaha sahip olan mutfaklar için düşünülmüş. Eğer çocuğunuz varsa musluktan ayırmanız hayli zor olacaktır. Ancak yaratıcı bir fikir ve mutfağında yenilik isteyenler için harika bir seçim olacağından eminim.

mutfaklar için sıra dışı

Elde bulaşık yıkamayanlar için farklı bir evye modeli ile devam ediyoruz. Farklı renklere sahip modelde ufak tefek sebze ve meyveler yıkanabilir. Mutfak evyesini pek kullanmayanlar için yenilikçi bir çözüm sunan firmalardan bakalım daha ne tasarımlar çıkacak. Hilal biçimindeki evye ile çevrenizdekilere açık ara fark atabilirsiniz. Görüşmek üzere hoşça kalın…

sıra dışı mutfak evle modelleri

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir