Anasayfa / Dekorasyon / Küçük Alanlar İçin Kullanışlı Çocuk Odaları

Küçük Alanlar İçin Kullanışlı Çocuk Odaları

Merhabalar çocuk odanız çok küçükse veya mevcut olan odayı iki kardeş paylaşıyorsa haklı olarak herkes kendine ait yaşam alanı ister. Tam da bu noktada yer kaplamayan ancak bir o kadar da kullanışlı mobilya arayışı doğuyor, son derece kullanışlı ve estetik mobilyalarla tanışacağınız eğlenceli ve bir o kadar da şaşırtacak özelliklere sahip farklı bir sayfa ile devam edelim.

Çocuk odalarında da beyaz mobilya ilk tercihler arasında yer alıyor, hem gündemdeki bir renk olması hasebi ile hem de daha aydınlık ve ferah görüntüsü ile seçimlerde bu faktörler oldukça önem taşıyor. Yatak, çalışma masası ve oyun alanını kapsayan ve içinde barındıran mobilyalar ile bir odada iki çocuk yatırma zorunluluğu olan ya da küçük bir odaya sahip olan aileler için mükemmel bir seçim olacağından eminim.

Özellikle kız çocuklarının bayılacağı türden bir mobilya ile başlayalım. Yatak kısmı ranza olarak düşünülen ve yerden tasarruf sağlayan yatağın altında şık bir çalışma masası ve pembenin en güzel tonuna sahip bir mini köşe koltuğu bulunmakta. Raflarla dekore edilen ve üzerine kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz estetik bir model.

fonksiyonel çocuk odaları

Kız ve erkek çocuklarının kullanacağı unisex bir modelle daha devam edelim, bu model de her ne kadar makyaj masası bulunsa da ayna detayını kaldırıp erkek çocuklarına da uyarlamak mümkün. Sizlere tanıttığımız model daha ziyade okula giden çocuklar için uygun bir modeldir. Zira çalışma masasının genişliği dikkatimizi çekti ve ayrıca bilgisayar da konulabilen mobilya okul çocukları için ideal.

kullanışlı çocuk odaları

Eşyalarına bir türlü yer bulamayan dağınık çocuklar için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkan mobilyanın çok fazla raf detayı bulunuyor. Hem gözünün önünde olacak hem de bütün dağınıklığa son verecek model kutu gibi. Not almayı sevenlerin bayılacağı harika bir oda modeli.

kullanışlı mini çocuk odaları

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir