Anasayfa / Dekorasyon / Led’lerle Dekoratif Aydınlatma Seçenekleri

Led’lerle Dekoratif Aydınlatma Seçenekleri

Bir süredir hayatımızın merkezinde olan led’ler aslında LCD tv lerin hayatımıza ve evimize girmesi ile başladı. Önceleri tv’nin etrafına dekoratif bir aydınlatma olarak konulan led’ler, yavaş yavaş koridora, ondan sonra da tüm yaşam alanımıza dağılmış durumda.

Hemen her rengini bulacağınız ledler koridor gibi doğrudan ışık almayan alanları aydınlatmak için şık bir seçim olacaktır sizin için. Üstelik ampule oranla çok daha ekonomik ve estetik olan ledlerle tanışmadıysanız henüz çok geç kalmış sayılmazsınız.

Merdivenli bir eve sahipseniz inip çıkarken sürekli ışığın yerini aramakla kalmayıp, aşağıda yaktığınız ışığı yukarı çıkıp başka bir ışık yakıp, tekrar aşağı inip açık kalan ışığı kapatmak gibi zulümleri de beraberinde getiriyor maalesef. Buna en etkili çözüm yolu ise kesinlikle led aydınlatmadır.

led ile ev aydınlatma

Tavanlara, kapı kenarlarına, tv’ye… Kısacası aklınıza gelecek tüm eşya ve alanlara uygulayacağınız aydınlatma örneklerinden şık bir dizayn ile devam edelim. Asma tavana döşenmiş soft bir görüntü sağlanan uygulamaya ek olarak duvardaki dekoru da bir adım öne çıkartmak için yapılmış sarı led ile sıcak bir atmosfer yakalanmış. Eğer evinizde yenilik düşünüyorsanız buyurun size düşük maliyetli ve bir o kadar da gösterişli bir yenilik.

led ile aydınlatma

Eh evin her alanı demişken, banyoya değinmeden olmazdı zaten. Yine asma tavana ve zemine monte edilen ledlerin isterseniz siz panel olanını da kullanabilirsiniz. Işık olarak daha kuvvetli ve soft bir duruş sağlayan led panelleri de incelemenizde fayda var. Özellikle beyler tıraş olurken fazladan ışık kaynağı sunan ledlerle çok rahat edeceksiniz. Sade banyoları hareketlendirecek uygulama bence bir harika olmuş. Yeni konuda görüşmek üzere hoşça kalın…

led ile ev içi aydınlatma

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir