Anasayfa / Dekorasyon / Eviniz İçin Şık Boy Aynaları

Eviniz İçin Şık Boy Aynaları

Yıllardır yatak odasına hapsolmuş boy aynaları artık evin her yerine dağılmış durumda, kendinize çeki düzen vermek için iyi bir fırsat sunsa da asıl maksat dekoratif ve amaca hizmet eden ürünlerdir kuşkusuz. Dar ve basık alanları genişletmek için kullanıldığı gibi, aydınlatma amacı ile de kullanılan aynalar bu sene çok moda.

Büyük ve görkemli aynaların çerçeveleri de bir o kadar gösterişli, kokoş bayanların yılı olacak modeller abartıyı sevenler için iyi bir fırsat.  Varaklı ve oymalı çerçeveler olabildiğince büyük tasarlanmış, evinizdeki duvarların boş olduğundan yakınıyorsanız bu akım tam ihtiyacınıza göre.

Kahve rengi lake mobilya çerçeveleri adeta ışıldıyor, son derece görkemli ve büyük olan aynanın önüne metal dikdörtgen bir masa yerleştirilmiş. iki yanında sandalye bulunan ve biraz da dekor amaçlı kullanılan ayna fikri gayet başarılı bir görsel olmuş. Siz de aynanızın önüne mini bir masa koyup arkadaşlarınızla keyifli zaman geçireceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz.

ev için boy aynaları

Sıradaki modelin çerçeveleri yine aynadan dizayn edilmiş, ancak modeli hareketlendirmek için çerçeve kısmı geometgrik şekillerle kesilen model zarif bir görüntgüye sahip. Klasik çizgilerdeki evler için biçilmiş kaftan niteliği gaşıyan modelin kenarlıkları ise siyah. Daha ziyade evin giriş bölümü için düşünülmüş modelin önünde puf detayları bulunuyor, evden çıkarken son rötguşları yapacağınız, girerken de dinleneceğiniz ışıltılı bir alan yaratmak isterseniz model gam size göre.

ev için büyük aynalar

Geniş alanlarda kendini gösterecek olan modelin çerçevesi oymalı gümüş varaklı. Tek kelime ile kusursuz bir tasarım olan ayna ile asil bir dekor sağlamanız mümkün, hangi amaçla kullandığınızın hiç bir önemi yok! Eğer duvarlarınızın boş olduğunu düşünüyorsanız bu tarz bir ayna ile değişiklik yapmanız mümkün.

salon için boy aynaları

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir