Anasayfa / Dekorasyon / Mutfak Dolaplarındaki Kör Noktaları Değerlendirin

Mutfak Dolaplarındaki Kör Noktaları Değerlendirin

Konu başlığımız dolaptaki kör noktalar olsa da bu gün de size yaratıcı fikirler sunmak istedik aslında. Hemen herkesin mutfağında dolap vardır, ve neredeyse herkes o köşede kalan dolabı hakkıyla kullanamaz. Ya kolumuz yetişmez, ya da raf olmadığı için genellikle iki seçenek uygulanır. Birincisi mutfak eşyalarınızı koyarsınız ama karman çormandır, ikincisi ise sürekli devrilen eşyalarla mücadeleyi kaybettiğinizi kabullenip o dolabı boş bırakmaktır. Ben ilk seçenek ile hala mücadele eden savaşçı ruha sahip olan kategorideyim.

Ancak bu durum pek çok ailenin de başına gelmiş olacak ki, bu alanda tasarım boyutunda bildiğiniz çığır açılmış. Çekmece olarak, raf olarak ve daha pek çok şekilde akla hayale sığmayacak ergonomik tasarımlarla tanışmaya hazır olun.

Benim baharatım, bakliyatım, çatalım, bıçağım bitmez. Bir türlü yer bulamıyorsanız veya artık sıkıştırıp tıkıştırmaktan yorulduysanız, basit bir kaç adımda bu denli kullanışlı ve konforlu çekmece sahibi olmanız mümkün. Elbette hazır bulmanız ölçüler dolayısıyla imkansıza yakın, buna istinaden civarınızda ki en yakın emektar marangozdan yardım isteyebilirsiniz.

mutfaklar için yaratıcı fikirler

Tencere, tava, tabak, çanak sıkıntınız varsa, işte sizin için muhteşem bir çözüm önerisi. Hem elinizin altında kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde olacak ürünleriniz, hem de nasıl uzanacağım ızdırabından kurtaran ince düşünülmüş bir tasarım. yine dolap ölçülerinizi alıp bir marangoz yardımı ile düşük maliyetle zevkle mutfakta zaman geçireceksiniz.

Dynamic-Space-28

Mobilyaların üzerindeki barkodlardan da anlaşılacağı üzere ürün ikea da satışa sunulmuş. Büyük boy tencere ve tavalarınıza kolayca erişmenizi sağlayacak dönen zemin ile işler artık çok daha kolay. Bütün ıvır zıvırı devrilme korkusu yaşamadan ve dağınıklığa meyil vermeden pratik bir şekilde yerleştirin ve düzenleyin. Eğer evinizde bu tip noktalar mevcutsa bence işinize en çok yarayan bir modeli hayata geçirmek için harika bir fırsat sizlere. Yeni konuda görüşmek üzere hoşça kalın…

de6afebb1c39d9e894bed7a5a89ba3fd

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir