Anasayfa / Dekorasyon / Mutfak İçin Yeni Avize Modelleri

Mutfak İçin Yeni Avize Modelleri

Evin en sık kullanılan alanlarından biri olan mutfaklar için dizayn edilmiş farklı avize aydınlatma modellerinden biraz da bahsetmek istiyorum. her zaman mutfak için avize seçimi diğer odalara oranla daha düşündürücü ve zaman alan bir iş olmuştur. Alışılmışın dışında şık ve eğlenceli modelleri içinde barındıran mini galeride gerçekten sıra dışı ve mizahi yönü yüksek modeller bulabilirsiniz.

Mutfağınızın rengine göre seçeceğiniz modellerin bazılarını da evinizde yapmanız mümkün. Bu da maliyeti büyük oranda düşüreceği gibi el emeği sıra dışı bir avize ile standartların üstüne çıkmak çok kolay. Geri dönüşşüme de yardımcı avizeleri gelin vakit kaybetmeden görelim.

Evinizde tek tük kalan fincanları değerlendirmek için hayli akıllı bir tasarım olan fincan avize modeli için biraz daha özel bir matkap ucu kullanılmasını gerektiğini biliyorum. Ayrıca suyun içinde çalıştırmanız gereken matkabın elbette tamamını suya sokmayacaksınız. Porselen ile matkap ucunun suyla temas etmesi gerekiyor ki porselen kırılıp çatlamasın, detaylarını internette kolaylıkla bulacağınız orijinal bir fikir olan fincan avize modeli mutfağınıza çok yakışacak.

fincan figürlü mutfak avize modeli

Klasik bir avize aydınlatmanın diğerlerinden farklı canlı renklere sahip olma özelliğidir kuşkusuz. Mutfak rengine göre seçeceğiniz minimal fiyatlardaki avizelerin içinde kristal toplar bulunuyor, duvarlarınıza fazladan ışık saçacak metal gövdeli aydınlatmaların boyunu da dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Şık ve dekoratif olan modelleri neredeyse her avize mağazasında bulmanız mümkün.

mutfak için avize modelleri

Yine bir geri dönüşüm fikri ile devam ediyoruz, kullanmadığınız fazlalık olarak düşündüğünüz metal süzgeçleri avizeye dönüştürmeye ne dersiniz? Bence de son derece yaratıcı bir fikir olan renkli süzgeçli aydınlatma modelini, yine matkap kullanarak yapabilirsiniz. Boyunu istediğiniz uzunlukta ayarlayın, her şey sizin hayal gücünüze kalmış. Aklınızda bulunması gereken eğlenceli bir model olmuş.

süzgeç figürlü mutfak avize modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir