Anasayfa / Dekorasyon / Organizer Makyaj Masaları

Organizer Makyaj Masaları

7’den 70’e tüm bayanların en çok zaman geçirdiği ve geçirdiği zamandan keyif aldığı yerdir makyaj masaları, bir de organizere sahipseniz değmeyin keyfimize. Yeni yeni türeyen ve oldukça tutan organizerler aslında hayatımızda uzun yıllardır olmasına rağmen makyaj veya güzellik alanında kısa süredir bize hizmet ediyorlar.

Öncesinde tamirat çantalarında görmeye alışkın olduğumuz organizerler yatak odalarına kadar girmeyi başardı, kozmetikten, takıya, eşarptan aksesuara varıncaya kadar düzenli bir şekilde eşyalarımızı muhafaza etmeye yarayan bu düzenleyicilerle hayat çok daha kolay.

Cam kapaklı dolaplarına losyon veya krem gibi büyük hacimli ürünlerinizin yanında parfümleriniz için de şık bir vitrin olacaktır. Basık çekmecelerini de ürünlerinize göre ayırmanız mümkün örneğin fondötenler bir çekmeceye, fırçalar diğerine… Gibi düzenleyerek işinizi kolaylaştıracağı gibi gereksiz karmaşanın da önüne geçmiş olursunuz. Keyifle zaman geçireceğinizden hiç şüphem yok.

Screenshot_2016-06-05-14-46-39

Diğer modellere oranla tam bir organizer olan makyaj masasında yok yok. Aklınıza gelen gelmeyen her şeyi depolayacağınız muazzam bir masa örneği ile karşı karşıyayız. Tüm eşyalarınız eve dağılmadan derli toplu tek bir alanda olması kolay ulaşmanızı sağlayacağı gibi düzenli bir görünüm de elde etmeniz mümkün. Eğer aklınızda bir organizer almak varsa kesinlikle bu tarz bir model olmalı.

Screenshot_2016-06-05-14-47-31

Daha klasik ve nostaljik bir model ile devam edelim, oymalı kapakların yanı sıra dolap gibi derinliğe sahip olan makyaj masasının en büyük özelliği kapaklarının kapanıyor olmasıdır. Eşyaların kaybolma sorununun önüne geçen bu detay çok akıllıca, eğer evinizde eskimiş dolabınız varsa biraz boya ve cila ile bu tarz bir organizer yapabilirsiniz. Diğer modellere oranla daha basit görünen modelin en büyük özelliği ise sahibi tarafından ihtiyacına göre dizayn etmiş olmasıdır. Geri dönüşüm ile siz de bu tarz bir organizere sahip olabilirsiniz.

Screenshot_2016-06-05-14-48-37

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir