Anasayfa / Seyahat / Petrovaç’da Görülecek Çok Yer Var!

Petrovaç’da Görülecek Çok Yer Var!

Romalılar döneminden beri sayfiye yeri olarak kullanılan şirin bir sahil kasabası Petrovaç. Budva’ya bağlı bir plaj aynı zamanda. Budva’dan kara yoluyla 1,5 saat kadar sürüyor, 600 metre civarında kumsal, kırmızı kumu, Venedikliler döneminden kalan kalenin kalıntıları ve masmavi durgun suları ile bölgenin meşhur sahillerinden.

harika deniziyle petrovaç

Lučice Plajı ve Buljarica Plajı plajları da inanılmaz yakın mesafedeki alternatiflerdir. Özellikle Buljarica çok uzun (2200 metre) bir bölgedir.Balkan turlarında Sahil yürüyüşleri, deniz keyfi, huzurlu bir yemek molası gibi seçenekler için uğranılacak bu şirin kasabanın artık dezavantajı fazla kalabalık olması. Gittikçe bir İzmir Çeşme durumu var diyebiliriz.

mükemmel doğasıyla petrovaç

Kasabanın kendisi: Hepi topu 1500 nüfuslu küçücük bir kasaba burası. Tamamını çok kısa sürede gezebilirsiniz.

Petrovaç Sahili: Kumsalı oldukça kaliteli kırmızı kumdan oluşan, ‘lezzetli’ bir plaj keyfi sunuyor. Güneşin, denizin ve elbet kumun tadını çıkarın.

Civar Şehir ve Kasabalar: Zaten buraya direkt gelmediğinize eminiz. Mutlaka Budva’nın diğer plajlarını ve kasabalarını gezin, kalabalıklık beklentinize göre alternatifler bulabileceğinizi (Daha sakin, daha canlı) unutmayın.

petrovaç sahili

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

KIRMIZI BİBER SALATASI TARİFİ

Kırmızı Biber Salatası Kırmızı Biber Salatası Tarifinin Malzemeleri 4 adet közlenmiş kırmızı biber 2 yemek …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir