Anasayfa / Dekorasyon / Salon İçin Modern Yemek Masaları

Salon İçin Modern Yemek Masaları

Büyük bir oturma odasına sahip olanlar ya da misafir odası bulunanlar için modern yemek masası takımlarını tanıtmak istiyoruz. Klasik dörtgen masaların modernize edilmil tasarımlarını paylaşacağımız mini galeri de bir detay da sandalyelerin orijinalliğidir.

Açık renklerde seçilen sandalyeler daha çok tekli koltuğu andırıyor, görünüşünden ne kadar konforlu ve rahat olduğu kolaylıkla anlaşılan ve dostlarınızla keyifle uzun uzadıya sohbetler yapacağınız sıcak mekanlar yaratmak için bu takımları mutlaka incelemelisiniz.

Doğal bir dokuya sahip yarı işlenmiş yemek masası altı kişilik olarak düşünülmüş. Daha çekirdek ailelere hitap eden tasarımda sandalyelerin ahengi gözden kaçmıyor, bej rengi kadife döşemelik kumaştan dizayn edilen modelin yaslanma kısmında düğme detayları bulunuyor. Aynı tonlardaki halı ile tamamlanan mobilya takımı oldukça şık.

ahşap yemek masa takım modeli

Yarı mat beyaz mobilyadan dizayn edilen yemek masası son derece sade ve oldukça sivri kenarlara sahip. Daha geniş ailelere hitap eden ve ihtiyacını karşılayan yemek masası takımının ayakları göbekte olduğu için otururken size zorluk yaşatmayacak türden. Sekiz sandalye ve iki tekli koltuktan oluşan oturma grubunda krem döşemelik kumaş kullanılmış. Sandalye takımlarınızı daha uzun vadeli kullanmak için astarlayabilirsiniz.

beyaz yemek masa takım modeli

Yine beyaz mobilyadan dizayn edilen yemek masası takımının dekorasyonu da tamamen beyaz renklerden oluşuyor. Yeni nesil yemek masalarının belki de en büyük avantajı ayaklarının iç kısımda bulunmasıdır, dolayısıyla sıkışma rahatsı olma gibi problemleri de ortadan kaldıran nitelikte. Aydınlatmaları ve sofra süsleme sanatıyla mükemmele yakın olan dekorasyon bence en iyisi. Süet sandalyelerle tamamlanan mobilya takımı gayet güzel.

modern yemek masa takım modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir