Anasayfa / Dekorasyon / Salonlar İçin Doğal Yapım Aynalar

Salonlar İçin Doğal Yapım Aynalar

Salonların olmazsa olmazıdır aynalar, hem daha geniş göstermek için hem de daha aydınlık olmasını sağlamak adına kullanılır çoğu zaman aynalar. Biz bugün aynalara farklı bir gözden bakıp sadece kurumuş dal parçaları ile tasarlanan aynalardan biraz bahsetmek istiyoruz size.

Dört mevsim evinizde sonbahar havası yaşatmak isteyenler veya romantik bir karaktere sahip olanlarınız için harika modelleri bir araya getirdik. Pek çok mağazada hazır olarak bulacağınız gibi kendiniz de bu tarz bir ayna yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan yeteri kadar kurumuş dal ve biraz tutkal veya silikon. İstediğiniz ölçüde aynanızı kestirdikten sonra donra eşit boylarda kestiğiniz dalları tutkal veya sıcak silikon le birleştirmeniz. İsteğe göre üzerini boyayabilir veya simlerle ışıltı katabilirsiniz.

Evinize doğal bir ortam katmakla kalmayıp, farklı bir stil ile de bir adım öne geçmeniz mümkün. Yuvarlak kestirilen aynanın etrafına ince dal parçaları döşenmiş ve duvar boyalarına uygun olarak beyaza boyanmış. Siz dilerseniz üzerine bir kat cila da geçip daha parlak ve yeni bir hava katabilirsiniz.

beyaz tahtalı ayna modeli

Kabuklarından arınmış düzensiz dallardan meydana gelen aynanın en büyük avantajı döküntü yapmamasıdır. Böylelikle ağaç böcekleri de başınıza bela olmaktan kurtulur, eski ve soluk bir görüntüye sahip olan modeli siz isteğe göre dilerseniz üzerini ahşap rengi bir boya ile boyayabilir daha sıcak bir duruş yakalayabilirsiniz.

kuru dal parçaları ile yapılmış ayna modeli

Diğer modellere oranla evde yapılması biraz daha zahmetli bir modeller devam edelim. Elektrikli testere ile madeni para biçiminde halka halka kesilen odun parçalarının birleşmesi sonucu ortaya çıkan ayna modeli sıra dışı bir tasarım olmuş. Diğer modellere oranla daha büyük bir aynaya sahip olan modelin üzeri ahşap rengi boya ile boyanmış. Böylelikle daha uzun kullanım ömrü kazandırılan modellerden birine sahip olmak için mağaza mağaza gezmenize gerek yok! Kolları sıvamanız yeterli, görüşmek üzere hoşça kalın…

odunlardan tasarlanmış ayna modeli

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir