Anasayfa / Dekorasyon / Takı ve Aksesuar Düzenleyicileri

Takı ve Aksesuar Düzenleyicileri

Bayanların en büyük sorunudur karışan ve kaybolan aksesuarlar, biz de bugün sizlere çok basit yöntemlerle sıra dışı aksesuar düzenleyicilerinden bahsedeceğiz. Üstelik bu modelleri evinizde kolaylıkla yapmanız mümkün! Camı kırılan çerçeveler, kırılan elbise askıları ile birbirinden yaratıcı tasarımlarla hem ufkunuzu açmaktır niyetimiz, hem de geri dönüşüme katkıda bulunmayı her zaman destekliyoruz.

Orijinal bir tasarımı neredeyse sıfır maliyetle yapmanın basit yolları ile sürekli kaybolan ve düğümlenen kolye ve küpeleriniz dert olmaktan çıkıyor. Gelin şimdi de nasıl yapılır kısmına bir göz atalım.

Bildiğiniz bir tahta parçası ne kadar kullanışlı ve yaratıcı olabilir? İşte size bir örneği, bozulmaya yüz tutmuş eğik bir tahta parçasının üzerine dolap kulpları kullanılarak hazırlanan yaratıcı bir aksesuar düzenleyici. Tahtayı tutturmak için de kalın bir ip kullanılmış, sizin de bu tarz bir düzenleyiciye ihtiyacınız varsa işte size basit, pratik bir yöntem.

basit takı düzenleyicisi

Yukarıda bahsetmiştik, çerçeveyi aksesuar düzenleyicisi olarak kullanmak kimin aklına gelir ki? Malum sıkıntıdan bayanlar pratik zekalarını konuşturmuş ve ortaya dekoratif bir organizer çıkmış. Küçük kancaları sabitleyip yapacağınız tasarım hem çok basit, hem de neredeyse sıfır maliyetli. İçini dilediğiniz gibi aksesuarlarınıza uygun dizayn edin. Yer kaplamayacağı gibi son derece şık ve özgün bir tasarıma evinizde yer açın.

çerçeveli takı düzenleyicisi

İstisnasız her evde yaşanan sıkıntıdır sık sık askı kırılması, böyle durumlarda artık askıları atmak yerine değerlendirmeyi tercih ediyoruz. İşte size mükemmel bir fikir daha! Minik kancalar takarak yapacağınız mini organizer ile ister duvarınıza, isterseniz de dolabınızda yer kaplamadan pek çok takınızı toplamanız mümkün. Ayrıca kancalarda döndürme mantığı ile takıldığı için matkap veya çekiçle uğraşmak zorunda da kalmayacaksınız. Farklı tarzlardaki organizer’ler ille de işinize yarayacaktır, şimdi evinizde kırılmış veya kırılmaya yüz tutmuş eşyaları bularak işe başlayabilirsiniz.

el yapımı doğal organizatörler

Hakkında admin

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bella Maison İlk Mağazasını Hilltown Avm’de Açtı

Her evin hak ettiği güzelliği ve konforu tamamlayan ev tekstili, ev dekorasyonu, ev giyimi ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir